NEWSLETTER

Prosimy o podanie adresu email, aby otrzymywać nasz newsletter informujący o aktualnościach.

KOSMETYKA

2. Zabieg dla skóry naczynkowej (twarz)

Istotą działania preparatów marki Selvert Thermal jest „samoleczenie”, czyli stymulacja naturalnego cyklu odbudowy tkanek, a także usprawnianie działania układu immunologicznego skóry, który w istotny sposób wspiera procesy regeneracji tkanek skóry i tkanki łącznej. Twórcy marki, w poszukiwaniu składników zdolnych do takiego działania bez skutków ubocznych, sięgnęli po bogactwa wewnętrzne Ziemi (borowiny, muły, glinki, torfy, błota, wodę termalną, minerały oraz kamienie szlachetne), a także do przyrody – źródła substancji pochodzenia naturalnego.

Ten wyjątkowo delikatny zabieg, jako jeden z niewielu dostępnych na rynku, przeznaczony jest dla osób z cerą naczynkową – posiadających skórę z zaburzoną barierą ochronną. Zabieg ten łagodzi zaczerwienienia, odpowiednio nawilża i odżywia skórę oraz wygładza i wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych. Zabieg wykonywany jest na bazie witaminy PP, idealnej dla cery wrażliwej, delikatnej i skłonnej do podrażnień. Po zabiegu skóra jest dotleniona, mocno odżywiona i pełna blasku. 

  • Twarz

  • Dotleniona i odżywiona skóra
  • Złagodzenie zaczerwienienia
  • Rozświetlona cera
  • Nawilżenie

Zabieg zaleca się wykonać w serii, minimalna ilość, by efekty były widoczne i długotrwałe, to 6 zabiegów. Liczba kolejnych zabiegów jest dobierana indywidualnie, na kompleksowej konsultacji estetycznej, według potrzeb i oczekiwań Pacjenta. 

Zabieg jest bezbolesny, w trakcie można się odprężyć i czerpać radość z przyjemności. Wykorzystywane podczas zabiegu substancje pochodzenia naturalnego są bezpieczne dla każdego rodzaju skóry.

KLIKNIJ I POZNAJ CENĘ ZABIEGU

90 minut to czas, na który składa się kompleksowa konsultacja estetyczna oraz czas na wykonanie zabiegu właściwego.

Kontakt

Body Care Clinic

ul. Opolska 7/3

40-084 Katowice

Zainteresowany? Zadzwoń,

32 700 21 53

lub pozwól nam oddzwonić!

Nasi partnerzy