NEWSLETTER

Prosimy o podanie adresu email, aby otrzymywać nasz newsletter informujący o aktualnościach.

KOSMETYKA

3. Zabieg dla skóry trądzikowej (twarz)

Istotą działania preparatów marki Selvert Thermal jest „samoleczenie”, czyli stymulacja naturalnego cyklu odbudowy tkanek, a także usprawnianie działania układu immunologicznego skóry, który w istotny sposób wspiera procesy regeneracji tkanek skóry i tkanki łącznej. Twórcy marki, w poszukiwaniu składników zdolnych do takiego działania bez skutków ubocznych, sięgnęli po bogactwa wewnętrzne Ziemi (borowiny, muły, glinki, torfy, błota, wodę termalną, minerały oraz kamienie szlachetne), a także do przyrody – źródła substancji pochodzenia naturalnego.

Zabieg ten przeznaczony jest dla osób dotkniętych trądzikiem hormonalnym lub nerwowym. Podczas zabiegu złuszcza się martwe komórki naskórka, reguluje produkcję wydzielania sebum oraz łagodzi podrażnienia. Wyciąg z drzewa herbacianego i wąkrotki azjatyckiej podkreśla przeciwzapalnie, bakteriobójcze i łagodzące działanie procedury.

Selvert Derma Acne to idealny zabieg dla złagodzenia nadmiernego łojotoku oraz oczyszczenia i zredukowania niedoskonałości skóry.

  • Twarz

  • Regulacja produkcji sebum
  • Złagodzone podrażnienia
  • Oczyszczona twarz
  • Wygładzona skóra

Zabieg zaleca się wykonać w serii, minimalna ilość, by efekty były widoczne i długotrwałe to 6 zabiegów. Liczba kolejnych zabiegów jest dobierana indywidualnie, na kompleksowej konsultacji estetycznej, według potrzeb i oczekiwań Pacjenta. 

Zabieg jest bezbolesny, w trakcie można się odprężyć i czerpać radość z przyjemności. Wykorzystywane podczas zabiegu substancje pochodzenia naturalnego są bezpieczne dla każdego rodzaju skóry.

KLIKNIJ I POZNAJ CENĘ ZABIEGU 

90 minut to czas, na który składa się kompleksowa konsultacja estetyczna oraz czas na wykonanie zabiegu właściwego.

Kontakt

Body Care Clinic

ul. Opolska 7/3

40-084 Katowice

Zainteresowany? Zadzwoń,

32 700 21 53

lub pozwól nam oddzwonić!

Nasi partnerzy