NEWSLETTER

Prosimy o podanie adresu email, aby otrzymywać nasz newsletter informujący o aktualnościach.

KOSMETYKA

11. Depilacja woskiem

Depilacja woskiem Depileve® polega na usuwaniu owłosienia na dłuższy czas, może być stosowana na wszystkich częściach ciała i daje znakomite efekty. Podczas zabiegu depilacji, włoski usuwane są wraz z cebulkami, co znacznie je osłabia , dzięki temu odrastają bardzo powoli i za każdym razem robią się coraz cieńsze. Zabieg należy wykonywać z częstotliwością co ok. 4 tygodnie (u osób o jasnym owłosieniu nawet później).

Kosmetyki używane do depilacji - Depileve to światowy lider w depilacji profesjonalnej od ponad 30-tu lat. Woski Depileve w odróżnieniu od innych wosków na rynku, mają w swoim składzie wyjątkowo wysoki procent żywicy z najlepszego gatunku sosny, ze sprawdzonych źródeł światowych, co zapewnia im doskonałą przyczepność i lepkość. Żywica ta pozwala na optymalną temperaturę aplikacji i precyzyjne usunięcie nawet najkrótszych włosków.

  • Twarz
  • Ciało

  • Odrastające włosy są znacznie cieńsze i bardziej miękkie
  • Gładka skóra
  • Pozbycie się owłosienia na dłuższy czas

Zabieg zaleca się wykonywać co około 4 tygodnie, u osób z jaśniejszym owłosieniem może to być nawet później. Jeżeli potrzebą Pacjenta jest częstsza depilacja, nie jest przeciwwskazaniem wykonywanie zabiegu z większą częstotliwością. 

Pierwsze zabiegi depilacji woskiem mogą być odczuwalne dla skóry, natomiast im dłużej stosuje się tę metodę depilacji, tym z upływem czasu skóra się przyzwyczaja, a włoski stają się cieńsze i słabsze, co zmniejsza odczucia przy kolejnych zabiegach. 


KLIKNIJ I POZNAJ CENĘ ZABIEGU

Czas zabiegu jest uzależniony od rodzaju i ilości obszarów, na które będzie wykonywany zabieg. 

Kontakt

Body Care Clinic

ul. Opolska 7/3

40-084 Katowice

Zainteresowany? Zadzwoń,

32 700 21 53

lub pozwól nam oddzwonić!

Nasi partnerzy