NEWSLETTER

Prosimy o podanie adresu email, aby otrzymywać nasz newsletter informujący o aktualnościach.

KOSMETOLOGIA

8. Fala radiowa

Zabieg fali radiowej wykorzystuje technologię radiofrekwencji, czyli działania ciepłem na włókna kolagenowe zawarte w skórze.  Kolagen jest odpowiedzialny za elastyczność i jędrność skóry, a wraz z upływem lat włókna kolagenowe rozciągają się, co w efekcie powoduje, że skóra staje się zwiotczała, traci blask i pojawiają się na niej zmarszczki.

Energia fal radiowych jest stosowana w zabiegach, które skutecznie doprowadzają do liftingu, rozświetlenia i napięcia skóry twarzy, szyi i dekoltu, modelują sylwetkę, redukują cellulit i tłuszcz, rozgrzewają włókna kolagenowe do 45-60 stopni C, czego efektem jest przebudowa kolagenu, a w konsekwencji poprawa jakości skóry bez uszkodzenia naskórka.

Podczas zabiegu kosmetolog przesuwa po obszarze ciała głowicę, wytwarzającą ciepło w skórze, przez co dochodzi do obkurczenia się włókien kolagenowych, zwiększa się również poziom natlenienia tkanek, a to z kolei pobudza procesy regeneracyjne oraz uelastyczniające skórę.

Zabiegi z użyciem fali radiowej wywołują długoterminową  produkcję włókien kolagenowych, dlatego też efekt zabiegu jest trwały i można się nim cieszyć długi czas.

Fala radiowa działa również rozluźniająco na różnego rodzaju napięcia mięśni, pobudza układ limfatyczny i krążenie krwi, zwiększa metabolizm w tkankach, redukuje wolne rodniki oraz spłyca rozstępy.  Jest to nieinwazyjna  metoda  zwalczania wiotkości skóry, niepowodująca efektów ubocznych.

  • Twarz
  • Ciało

  • Widoczne napięcie skóry
  • Poprawa konturu twarzy
  • Wymodelowany kontur sylwetki
  • Ujędrnienie
  • Spłycenie rozstępów

Zabiegi fali radiowej, aby przynosiły najlepsze i trwałe rezultaty należy wykonywać w serii od 5-10 zabiegów. Dokładna liczba i częstotliwość wykonywania zabiegów ustalana jest podczas kompleksowej konsultacji estetycznej przed zabiegiem i jest uzależniona od kondycji skóry Pacjenta oraz od efektu jakiego oczekuje. Po pierwszym zabiegu na okolicy twarzy zauważalny jest tzw. efekt bankietowy - napięcia i rozświetlenia skóry. 

 

Zabieg jest bezbolesny, w trakcie można odczuwać głębokie ciepło ze względu na podgrzewanie tkanek. W czasie zabiegu fali radiowej z pewnością można się odprężyć i zrelaksować.

 


KLIKNIJ I ZOBACZ CENĘ ZABIEGU

Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą, kompleksową konsultacją estetyczną z kosmetologiem. Łączny czas zabiegu i konsultacji to ok. 50-70 minut, w zależności od obszaru zabiegowego. 

Kontakt

Body Care Clinic

ul. Opolska 7/3

40-084 Katowice

Zainteresowany? Zadzwoń,

32 700 21 53

lub pozwól nam oddzwonić!

Nasi partnerzy