NEWSLETTER

Prosimy o podanie adresu email, aby otrzymywać nasz newsletter informujący o aktualnościach.

KOSMETOLOGIA

15. Makijaż permanentny

Makijaż permanentny znajduje zastosowanie jako zabieg upiększający, ale także jako zabieg korygujący defekty lub niedoskonałości po przebytych zabiegach chirurgicznych czy chorobach skóry. Jest to pewnego rodzaju tatuaż, natomiast wykonuje się go naturalnymi, ziołowymi barwnikami. Zabieg polega na wprowadzeniu barwnika, płytko w naskórek poprzez specjalne urządzenie z cienką igłą. Barwniki charakteryzują się szeroką gamą kolorów, są trwałe i nietoksyczne. 

Zabieg można wykonać różnymi metodami, jedną z nich jest metoda cienia, która polega na cieniowaniu łuku brwiowego, kolorem zbliżonym do koloru włosów, można dzięki temu nadać brwiom całkiem nowy kształt. Drugą popularną metodą jest metoda włoskowa, która polega na malowaniu brwi włos po włosie, co daje bardzo naturalne rezultaty.

Makijaż permanentny utrzymuje się od 2-3 lat. Trwałość makijażu uzależniona jest od typu skóry. Obecnie na makijaż permanentny decyduje się coraz więcej kobiet na całym świecie. Bezsprzecznie największym jego atutem jest duża oszczędność czasu podczas porannego makijażu, a także jego niezmienność bez względu na porę dnia, warunki atmosferyczne, a nawet wyjście spod prysznica czy z basenu.

  • Twarz

  • Uzyskanie trwałego koloru brwi i ust
  • Skorygowany kształt brwi
  • Optyczne podkreślenie oczu
  • Wzmocniona oprawa oka
  • Optyczne powiększenie i wypełnienie ust
  • Podkreślony kontur ust

By uzyskać efekt wystarczy wykonanie jednego zabiegu. Po wygojeniu kosmetolog przeprowadza wizytę kontrolną, sprawdza jak rozłożył się kolor i jeśli zachodzi potrzeba wykonywana jest korekta makijażu.  

Zabieg jest odczuwalny, ponieważ wykonywanych jest wiele nakłuć skóry. Przed zabiegiem pacjent zostaje miejscowo znieczulony, dodatkowo kosmetolog w trakcie zabiegu dokłada wszelkich starań by odczucia były jak najmniejsze.


KLIKNIJ I POZNAJ CENĘ ZABIEGU

Czas wykonania makijażu permanentnego jest zależny od partii, na którą wykonywany jest zabieg. Przybliżony czas zabiegu wraz z kompleksową konsultacją estetyczną poprzedzającą zabieg to od 120-180 minut.

Kontakt

Body Care Clinic

ul. Opolska 7/3

40-084 Katowice

Zainteresowany? Zadzwoń,

32 700 21 53

lub pozwól nam oddzwonić!

Nasi partnerzy