NEWSLETTER

Prosimy o podanie adresu email, aby otrzymywać nasz newsletter informujący o aktualnościach.

Zastanawiasz się dlaczego wybrać właśnie Body Care Clinic?


Jeżeli wiesz już o:

  • naszym indywidualnym, kompleksowym podejściu - każdy, nawet najmniejszy zabieg w Body Care Clinic poprzedzony jest konsultacją ze specjalistą w dziedzinie estetyki. Wszystko po to, aby jak najlepiej poznać Twoje oczekiwania i zaproponować Ci precyzyjnie dopasowany plan zabiegowy. Nie musisz zastanawiać się już nad tym co powinieneś zrobić - pozwól nam się Tobą zająć!

  • umiejętnościach naszych specjalistów - współpracujemy tylko z doskonałymi specjalistami. Ich umiejętności potwierdzone  są nie tylko certyfikatami i dyplomami, ale przede wszystkim opiniami naszych Pacjentów!

  • najnowocześniejszych urządzeniach i technologiach - dzięki któym wykonujemy zabiegi inwazyjne i bezinwazyjne. Stale podążamy za nowościami. Po przetestowaniu wprowadzamy do oferty tylko te, które przynoszą najlepsze efekty!

  • wyjątkowej atmosferze - "chętnie do was wracam", "jak szybko zleciały te 2 godziny" - takie słowa często słyszymy z ust naszych Pacjentów. Robimy wszystko co w naszej mocy, żeby czas spędzony w Klinice owocował zadowoleniem z efektu wykonanego zabiegu, ale również był przyjemną odskocznią od dnia codziennego,

... ale wciąż potrzebujesz motywacji... Zobacz co mówią o nas nasi Pacjenci! To właśnie ich opinia jest naszą najlepszą wizytówką!


Zobacz co mówią o nas pacjenci Body Care Clinic. Wybierz dowolne miejsce: możesz przeczytać co piszą o nas i naszych specjalistach na serwisie ZnanyLekarz, Estheticon, Facebook i innych. 

 

Body Care Clinic na Estheticon

 

Body Care Clinic na abcZDROWIE

 

Body Care Clinic na Facebook

 

Body Care Clinic na Znany Lekarz

 

Body Care Clinic na portalu Katowice Nasze Miasto

   

Monika Mazur - ZnanyLekarz.pl

Kontakt

Body Care Clinic

ul. Opolska 7/3

40-084 Katowice

Zainteresowany? Zadzwoń,

32 700 21 53

lub pozwól nam oddzwonić!

Nasi partnerzy