Aktualne promocje

ZACHWYCAJ JESIENIĄ

Jeden zabieg, wiele zastosowań. Laser frakcyjny to urządzenie, dające potężną moc działania na wielu polach. Redukcja blizn, przebarwień i rozstępów, gruntowna przebudowa skóry i zwężanie rozszerzonych porów. Po jednym zabiegu zobaczysz rezultat, a ich seria przybliży Cię do wymarzonych efektów!

OFERTA WAŻNA OD 14.10 DO 30.11.

Marzysz o pełnych, ponętnych i pełnych ustach? Zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego pozwoli osiągnąć efekty jakich oczekujesz! Modelowanie, nawilżanie, wyrównywanie asymetrii, powiększanie. Lekarz Medycyny Estetycznej dr Monika Mazur zadba o naturalne efekty i pełne bezpieczeństwo zabiegu.

OFERTA WAŻNA OD 02.10 DO 30.11.

Jesteś zwolennikiem naturalnych metod w trosce o młodą i zdrową skórę? Poszukujesz rozwiązań, które pozwolą Ci o nią zadbać przy zachowaniu najwyższego bezpieczeństwa? Zabieg z wykorzystaniem autologicznej fibryny to przełom w głębokim odmładzaniu skóry, bazujący na czynnikach wzrostu i komórkach macierzystych pozyskiwanych z Twojej krwi.

OFERTA WAŻNA OD 20.09 DO 30.11.

Opadające powieki to nie musi być Twój problem! Dzięki skoncentrowanej wiązce energii ultradźwiękowej urządzenie HIFU dociera do głębszych warstw skóry przez co zabieg wykonujemy jednorazowo, a efekt który uzyskamy jest oszałamiający i utrzymuje się przez bardzo długi czas.

OFERTA WAŻNA OD 20.09 DO 30.11.

Opalanie to Twój żywioł? Wiesz, co to poparzenie słoneczne? Widzisz na swoim ciele pieprzyki i znamiona? Jeśli chociaż jedno z tych stwierdzeń dotyczy Ciebie, zadbaj o swoje bezpieczeństwo i zbadaj znamiona! Zapraszamy Cię na konsultację dermatologiczną połączoną za badaniem dermatoskopowym. Podczas takiego spotkania dermatolog zbada zmiany widoczne na Twoim ciele, oceni możliwość ich usunięcia, a zaraz po tym za pomocą lasera frakcyjnego sprawi, że znikną bezpowrotnie!

OFERTA WAŻNA OD 20.09 DO 30.11.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? ZADAJ NAM PYTANIE LUB UMÓW SIĘ NA KONSUTLACJĘ.

Co możesz teraz zrobić?

POZNAJ NASZYCH EKSPERTÓW

zobacz więcej

Zobacz w czym możemy Ci pomóc

zobacz więcej

Umów się na bezpłatną konsultację

zobacz więcej

miejsce

KLINIKA MEDYCYNY
ESTETYCZNEJ I KOSMETOLOGII BODYCARE CLINIC

 

ul. Opolska 7/3
(WEJŚCIE OD UL. SOKOLSKIEJ)
40-084 Katowice

 

Ikona telefonu

tel. 32 700 21 53

 

mail
info@bodycareclinic.plZapraszamy

przez 6 dni w tygodniu

 

Poniedziałek 8:00-20:-00

Wtorek 8:00-20:-00

Środa 8:00-20:-00

Czwartek 8:00-20:-00

Piątek 8:00-20:-00

Sobota 9:00-15:-00

Rejestracja on-line dostępna przez całą dobę, 7 dni w tygodniu!