AKCJE SPECJALNE BCC

Od 6 do10 listopada zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej kliniki w czasie Tygodnia Zdrowej Skóry! Podczas wydarzenia będzie można m.in. bezpłatnie poradzić się kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej, wykonać wielopoziomowe badanie skóry, zbadać zmiany na wizycie u dermatologa i zaplanować serię zabiegów, które zbliżą Cię do doskonałej sylwetki na lato 2018!

Jak będzie wyglądał tydzień konsultacji w Body Care Clinic i na możesz liczyć?

 

Poniedziałek 6.11 | ZBADAJ ZNAMIONA, WYPRZEDŹ CZERNIAKA

Konsultacja dermatologiczna z badaniem wszystkich zmian.

Zapraszamy Cię na konsultację prowadzoną przez dr Aleksandrę Lipkę-Trawińską oraz dr n. med Annę Dedę. Podczas wizyty dermatolog zbada wszystkie zmiany widoczne na Twoim ciele, a następnie zakwalifikuje je do ewentualnego usunięcia. Badanie odbywa się przy użyciu dermatoskopu – specjalistycznego urządzenia, dzięki któremu można obejrzeć zmiany w dużym powiększaniu. Tego dnia koszt konsultacji dermatologicznej z badaniem zmian to 100zł! Jeśli zdecydujesz się na wykonanie zabiegu usunięcia zmian do końca Tygodnia Zdrowej Skóry otrzymasz rabat -20%! 

Wtorek 7.11 | JĘDRNE CIAŁO BEZ CELULITU

Bezpłatne konsultacje kosmetologiczne na ciało, zakończone indywidualnym planem zabiegowym.

Często zadajecie nam pytanie „jak szybko się wyszczuplić i pozbyć cellulitu?”. Czy da się zrobić to szybko? Odpowiedź jest jasna: NIE! Zbierana przez lata tkanka tłuszczowa nie zniknie po jednym zabiegu, na tydzień przed planowanym urlopem. Jeśli chcesz dobrze wyglądać i świetnie się czuć w bikini, pomyśl o tym przynajmniej kilka miesięcy wcześniej!

Podczas bezpłatnych konsultacji kosmetologicznych, specjaliści przeanalizują Twoje potrzeby i zaproponują Ci najlepszą terapię wysmuklającą, ujędrniającą czy redukująca cellulit.

Środa 8.11 | SKÓRA BEZ TAJEMNIC

Bezpłatne konsultacje kosmetologiczne, połączone z wielopoziomowym badaniem skóry.

Zastanawiasz się jak pielęgnować swoją skórę? Widzisz, że się przetłuszcza, ale nie wiesz dlaczego i co z tym zrobić? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi udzielą Ci kosmetolodzy podczas bezpłatnej konsultacji połączonej z wielopoziomowym badaniem skóry. Podczas spotkania ze specjalistą dowiesz się w jakiej kondycji jest Twoja skóra i jak najlepiej się nią zająć: jakich preparatów pielęgnacyjnych używać oraz jakie zabiegi mogą najlepiej odpowiadać jej potrzebom.

Czwartek 9.11 | MEDYCYNA ESTETYCZNA I REGENERACYJNA

Bezpłatne konsultacje z lekarzem Medycyny Estetycznej.

Kiedy słyszysz hasło MEDYCYNA ESTETYCZNA wciąż pierwsze skojarzenie to Botox, a drugie to nienaturalnie duże usta? Jeśli tak jest koniecznie skorzystaj z możliwości odbycia bezpłatnej konsultacji z dr Moniką Mazur, lekarzem, który bezpowrotnie zmieni Twoje podejście do tematu estetyki. Dział Medycyny Regeneracyjnej to nowy obszar działania Body Care Clinic oparty na wykorzystaniu najnowszych zabiegów dających jak najbardziej naturalne i przewidywalne efekty z zachowaniem najwyższych standardów. Pośród nich znajdzie się: mezoterapia fibryną bogatopłytkową i Kolagen Linerase.

Piątek 10.11 | POŻEGNAJ TRĄDZIK NA ZAWSZE

Konsultacja dermatologiczna i kosmetologiczna oparta na autorskim sposobie diagnozy trądziku.

Masz trądzik? A może to wcale nie jest trądzik?!

Kluczem dla powodzenia terapii leczenia trądziku jest skuteczna diagnoza i odpowiedni dobór leków. Zapraszamy Cię na konsultację specjalistyczną opartą o autorski sposób diagnozowania i leczenia trądziku. Podczas spotkania z lekarzem poza wywiadem medycznym zostaną pobrane również próbki do badania. Tylko w taki sposób można z całą pewnością wiedzieć czy zmiany, które widzisz na swojej skórze to trądzik czy na przykład bakterie różnego pochodzenia.

Kompleksowa konsultacja z diagnozą trądziku to koszt: 270zł.

ZAREZERWUJ SWÓJ TERMIN PODCZAS TYGODNIA ZDROWEJ SKÓRY – KLIKNIJ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Co możesz teraz zrobić?

POZNAJ NASZYCH EKSPERTÓW

 

zobacz więcej

Zobacz w czym możemy Ci pomóc

 

zobacz więcej

Umów się na bezpłatną konsultację

 

zobacz więcej

miejsce

KLINIKA MEDYCYNY
ESTETYCZNEJ I KOSMETOLOGII BODYCARE CLINIC

 

ul. Opolska 7/3
(WEJŚCIE OD UL. SOKOLSKIEJ)
40-084 Katowice

 

Ikona telefonu

tel. 32 700 21 53

 

mail
info@bodycareclinic.plZapraszamy

przez 6 dni w tygodniu

 

Poniedziałek 8:00-20:-00

Wtorek 8:00-20:-00

Środa 8:00-20:-00

Czwartek 8:00-20:-00

Piątek 8:00-20:-00

Sobota 9:00-15:-00

Rejestracja on-line dostępna przez całą dobę, 7 dni w tygodniu!