Centrum badawcze

Nauka i rozwój są dla nas najważniejsze!

Centrum badawcze Body Care Clinic skupia swoją działalność na testowaniu i ocenie wyników popularnych i nowo wprowadzanych terapii zabiegowych. Dzięki współpracy ze Śląskim Uniwersytetem Medycznym mamy dostęp do technologii takich jak: fotografia kliniczna czy zaawansowane metody oceny jakości i kondycji skóry.

Uczestnictwo w programach badawczych realizowanych przez naszych specjalistów umożliwi Ci nie tylko dostęp do najnowszych technik i procedur zabiegowych, obniżenie kosztów zabiegu właściwego lub całej terapii zabiegowej, ale też pozwoli przyczynić się do rozwoju nauki w dziedzinie kosmetologii, medycyny estetycznej i dermatologii.

POSZUKUJEMY PACJENTÓW DO PROJEKTU BADAWCZEGO!

PRX-T LADY - UJĘDRNIANIE WARG SROMOWYCH WIĘKSZYCH
Celem zabiegów jest ujędrnienie okolicy warg sromowych większych oraz/lub wzgórka łonowego u kobiet z pojawiającym się problem zwiotczenia tej okolicy. Zabieg wykonywany jest przy pomocy preparatu PRX-T LADY. Formuła produktu jest oparta na wykorzystywanym od wielu lat w dermatologii kwasie trójchlorooctowym. Dzięki  zastosowaniu opatentowanej formuły zabieg nie powoduje dyskomfortu, ani złuszczania wrażliwej skóry, za to silnie ujędrnia i napina skórę.
czas trwania
W ramach projektu badawczego, pacjenci mieli wykonane 4 zabiegi w serii, w odstępach co 7-10 dni oraz piąty zabieg pi 8 tygodniach od rozpoczętej serii. Czas trwania jednego zabiegu to ok. 20 minut.
GRUPA BADAWCZA (LICZBA PACJENTÓW)
15 PACJENTEK

 

KOSZT UCZESTNICTWA W PROJEKCIE BADAWCZYM
W ramach współpracy ze Śląskim Uniwersytetem Medycznym koszt uczestnictwa w projekcie badawczym to 500zł za serię 5 zabiegów.
Regularna cena pojedynczego zabiegu po zakończeniu projekt to koszt 500zł.

 

ZOBACZ JAK WYGLĄDA SAM ZABIEG

LASEROWE LECZENIE GRZYBICY POCHWY
Celem zabiegów jest wyleczenie lub maksymalne ograniczenie częstotliwości pojawiania się infekcji grzybiczych okolic intymnych u kobiet w rożnym wieku.
czas trwania
W ramach projektu badawczego, pacjentki będą miały wykonane 4 zabiegi w serii, w odstępach co 2 do 3 tygodni. Czas trwania jednego zabiegu to ok. 30 minut.
GRUPA BADAWCZA (LICZBA PACJENTÓW)
15 PACJENTEK
ZADZWOŃ, POROZMAWIAJ Z NASZYM EKSPERTEM I DOWIEDZ SIĘ CZY KWALIFIKUJESZ SIĘ DO PROGRAMU BADAWCZEGO!

CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W PROJEKCIE? UMÓW SIĘ NA KONSUTLACJĘ!

Zobacz akcje badawcze, które organizowaliśmy

TERAPIA GRZYBICY PAZNOKCI
Celem zabiegów było usunięcie grzybów zajmujących płytkę paznokcia. Zabiegi wykonywane były przy użyciu lasera neodymowo-yagowego Gentle Yag Pro U.
czas trwania
W ramach projektu badawczego, pacjenci mieli wykonane 4 zabiegi w serii, w odstępach co 4 tygodnie. Czas trwania jednego zabiegu to ok. 15 minut.
GRUPA BADAWCZA (LICZBA PACJENTÓW)
10 PACJENTÓW

Publikacja wyników

REDUKCJA DRUGIEGO PODBRÓDKA
Celem zabiegów było określenie skuteczności urządzenia ThermiSmooth, działającego na zasadzie wykorzystania technologii fali radiowej. Celem była redukcja tkanki tłuszczowej na obszarze podbródka i innych.
czas trwania
W ramach projektu badawczego, pacjenci mieli wykonane 4 zabiegi w serii, w odstępach co 2 do 3 tygodni. Czas trwania jednego zabiegu to ok. 30 do 40 minut.
GRUPA BADAWCZA (LICZBA PACJENTÓW)
13 PACJENTÓW

Publikacja wyników

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? ZADAJ NAM PYTANIE LUB UMÓW SIĘ NA KONSUTLACJĘ.

Co możesz teraz zrobić?

POZNAJ NASZYCH EKSPERTÓW

zobacz więcej

Zobacz w czym możemy Ci pomóc

zobacz więcej

Umów się na bezpłatną konsultację

zobacz więcej