NEWSLETTER

Prosimy o podanie adresu email, aby otrzymywać nasz newsletter informujący o aktualnościach.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

10. NOWOŚĆ - KOLAGEN LINERASE

Kolagen Linerase to absolutna rewolucja pośród zabiegów estetycznych. Jako jeden z niewielu gwarantuje zupełnie naturalne efekty! Zabieg wykonywany w ramach terapii łączonej np. z osoczem bogatopłytkowym czy głęboką mezoterapii nawilżającą przynosi rezultaty na jakich najbardziej nam zależy: naturalne i subtelne odmłodzenie skóry oraz głęboką regenerację i odżywienie.

Kolagen naturalny typu I przeznaczony jest do wykonywania zabiegów mających na celu regenerację i odbudowę tkanek. Dzięki swojej wyjątkowej bioaktywności zwiększa liczbę fibroblastów, które odpowiadają za produkcję własnego kolagenu, dzięki czemu skóra nabiera jędrności i staje się zagęszczona.

Kolagen można stosować profilaktycznie już po 25. roku życia w celu zahamowania procesów starzenia poprzez utrzymanie prawidłowego poziomu kolagenu lub leczniczo dla odzyskania utraconej elastyczności skóry.

Przebieg zabiegu można porównać do klasycznej mezoterapii igłowej. Lekarz miejscowo znieczula miejsce, w które będzie podawany kolagen (przy pomocy maści znieczulającej), a następnie, za pomocą igły, aplikuje podskórnie preparat.

Kolagen Linerase stosowany w Body Care Clinic to zarejestrowany wyrób medyczny, który gwarantuje bezpieczeństwo oraz nie wywołuje skutków ubocznych, działań niepożądanych, ani reakcji alergicznych.

  • znaczna poprawa jędrności i gęstości skóry
  • wygładzenie i redukcja zmarszczek
  • naturalne nawilżenie i rozświetlenie skóry
  • młodszy wygląd skóry
  • reedukacja blizn potrądzikowych i innych

Całkowita kuracja kolagenowa składa się z 4 zabiegów. W zależności od stanu skóry pacjenta oraz zaleceń lekarza ilość zabiegów może być modyfikowana. Pierwsze efekty można zauważyć już po 7-14 dniach po pierwszym zabiegu. Po tym czasie widoczna jest różnica w elastyczności, gęstości i rozświetleniu skóry.

Zabiegi z wykorzystaniem kolagenu, tak jak wszystkie inne wykorzystujące technikę iniekcji, wykonywane są z niezwykłą ostrożnością i precyzją. Przed każdym zabiegiem Pacjent jest miejscowo znieczulany przy pomocy specjalnej maści znieczulającej. Dodatkowo lekarz prowadzący zabieg, wykonuje kolejne nakłucia z niesamowitą delikatnością. Wszystko po to, aby Pacjent nie doświadczył żadnych nieprzyjemnych odczuć. 

 

KLIKNIJ I POZNAJ CENĘ ZABIEGU

Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą, kompleksową konsultacją estetyczną z lekarzem medycyny estetycznej. Sam zabieg polegający na podaniu preparatu zwykle nie trwa dłużej niż 15-20 minut. Pełna wizyta trwa ok. 90 minut. 

Kontakt

Body Care Clinic

ul. Opolska 7/3

40-084 Katowice

Zainteresowany? Zadzwoń,

32 700 21 53

lub pozwól nam oddzwonić!

Nasi partnerzy