NEWSLETTER

Prosimy o podanie adresu email, aby otrzymywać nasz newsletter informujący o aktualnościach.

ATRAKCYJNE WAKACJE Z BODY CARE CLINIC

Opadające powieki to nie musi być Twój problem! Ulthera to jedyny na świecie zabieg posiadający certyfikację Food and Drug Administration na bezinwazyjny lifting skóry. Jeden zabieg pozwoli Ci cieszyć się świeżym, promiennym spojrzeniem. 

Promocja ważna do 31.08.2017r.

Zmagasz się z problemem rozszerzonych, czerwonych naczynek? Zabieg VeinWave to doskonałe rozwiązanie tego problemu! Efekty zobaczysz już po pierwszym zabiegu. Zabieg można wykonywać przez cały rok niezależnie od pogody (stopnia nasłonecznienia)! 

Promocja ważna do 31.08.2017r.

 

Szukasz zabiegu, który natychmiast uczyni Twoją twarz promienną, wyspaną i pełną blasku? Toksyna botulinowa sprawdzi się tu doskonale! To niewątpliwie jednen z najbardziej skutecznych zabiegów, który pozwoli Ci się pozbyć widocznych zmarszczek w górnych partiach twarzy. Obawiasz się nienaturalnego efektu po zabiegu? Zupełnie niepotrzebnie! Toksyna odpowiedzialna jest jedynie za rozluźnienie Twojej mimiki, a efekt zabiegu jest w 100% odwracalny - wystarczy, że minie ok. 6 miesięcy od momentu wykonania zabiegu. 

Promocja ważna do 31.08.2017r.

 

Na Twojej twarzy, szyi lub dekolcie pojawiają się widoczne zwiotczenia? Widzisz u siebie "drugi podbródek"? Przeszkadzają Ci opadające powieki? Bezinwazyjna technika liftingu skóry wykorzystująca działania ultradźwięków niskiej częstotliwości pozwoli Ci się pozbyć tych problemów bez konieczności wykonywania chirurgicznych, inwazyjnych zabiegów. Ulthera to jedyny na świecie zabieg, który prowadzi do uniesienia (liftingu) skóry bez skalpela! 

Promocja ważna do 31.08.2017r.

Mezoterapia igłowa to zabieg, który ma niezwykle szerokie pole działania - głęboko nawilżające i ujędrniające substancje podawane w głąb skóry, dają spektakularne i długotrwałe efekty. Zabiegi mezoterapii igłowej charakteryzują się koniecznością wykonywania ich w serii - 3 spotkania z lekarzem medycyny estetycznej pozwolą Ci zaobserowoać znaczącą opprawę jedrności i sprężystości skóry twarzy szyi lub dekoltu! 

Promocja ważna do 31.08.2017r.

Zmagasz się z problemem słabych i wypadających włosów? Ten innowacyjny na skalę światową produkt może przynieść kres Twoich problemów. Prace na tym preparatem trwały ponad 10 lat, a ich zwieńczeniem jest nowa opatentowana formuła 7 rewolucyjnych peptydów z 0,7% kwasem  hialuronowym. Skoncentrowany preparat zawierający siedem opatentowanych peptydów, które stymulują mikrokrążenie skóry głowy i odżywiają osłabione mieszki włosowe jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i wnikanie składników aktywnych. W rezultacie: zatrzymuje wypadanie włosów i pobudza wzrost nowych włosów. Pierwsze zauważalne efekty obserwowane są już po 15 dniach od rozpoczęcia leczenia.

Promocja ważna do 31.08.2017r.

Kontakt

Body Care Clinic

ul. Opolska 7/3

40-084 Katowice

Zainteresowany? Zadzwoń,

32 700 21 53

lub pozwól nam oddzwonić!

Zabiegi na raty

Decyzja i wiążąca oferta ratalna przez Interenet zaledwie w 5 minut!

więcej

Karta podarunkowa

więcej

Nasi partnerzy