NEWSLETTER

Prosimy o podanie adresu email, aby otrzymywać nasz newsletter informujący o aktualnościach.

Body Care Clinic to wyjątkowe miejsce powstałe z pasji do piękna. Stworzone z myślą o wszystkich, którzy oczekują skutecznych rozwiązań estetycznych oraz cenią sobie profesjonalizm, komfort i obsługę na najwyższym poziomie. Klinika to wyjątkowe miejsce nie tylko ze względu na elegancki wystrój i kameralną aranżację wnętrz, ale przede wszystkim dzięki współpracującemu zespołowi najlepszych specjalistów w zakresie Medycyny Estetycznej, Dermatologii i Kosmetologii, a także Stomatologii i Ortodoncji.

Dzięki połączeniu szerokiej gamy zabiegów kosmetycznych z nowoczesnymi zabiegami Medycyny Estetycznej pomagamy naszym pacjentom wydobyć ich naturalne piękno kierując się przy tym wysublimowanym zmysłem estetycznym.

Body Care Clinic imponuje obszernym zestawem metod upiększających, odmładzających, pielęgnujących oraz wspomagających modelowanie sylwetki, a wszystko to w oparciu o preparaty i urządzenia najwyższej jakości. Dzięki bogatemu doświadczeniu wykwalifikowanego zespołu, jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym problemem naszych Pacjentów.

Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy autorską procedurę przedzabiegową, opartą na przygotowywaniu Indywidualnego Programu Pielęgnacji Skóry. To rodzaj terapii łączonej, tworzonej na podstawie głębokiej analizy indywidualnych potrzeb Pacjenta, który przy konsekwentnym stosowaniu, pozwoli osiągnąć doskonałe efekty przeprowadzanych zabiegów.

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszymi specjalistami i życzymy pełnej satysfakcji z wyboru Body Care Clinic!

 

Co wyróżnia Body Care Clinic?
 

  • Autorski sposób prowadzenia Pacjentów – Dla każdego Pacjenta przygotowujemy Indywidualny Program Pielęgnacji Skóry w ramach którego, łącząc najskuteczniejsze technologie i produkty dostępne w ofercie, przygotowujemy autorskie plany terapii łączonej. Dzięki temu skuteczność przeprowadzanych zabiegów jest możliwie największa
     
  • Bezpłatna konsultacja – każda konsultacja w zakresie medycyny estetycznej oraz kosmetologii jest bezpłatna. Podczas takiej konsultacji zainteresowany naszą ofertą Pacjent bez przeszkód może poznać Klinikę oraz zespół, a także otrzymać odpowiedzi na interesujące go pytania w zakresie tematu konsultacji.
  • Wykwalifikowany zespół specjalistów – w skład zespołu Body Care Clinic wchodzą wykwalifikowani specjaliści w zakresie Medycyny Estetycznej, Dermatologii Kosmetologii oraz Stomatologii i Ortodoncji – tylko holistyczne podejście do Pacjenta i wspólne działanie w zakresie tych obszarów pozwala na uzyskanie doskonałych efektów estetycznych.
     
  • Kompleksowa oferta - w ofercie Kliniki znajdują się zabiegi z dziedziny Medycyny Estetycznej i Kosmetologii, a także Stomatologii i Ortodoncji. Zabiegi estetyczne wykonywane przy życiu najnowszych urządzeń na obszar twarzy i ciała, a także specjalna oferta zabiegów przeznaczonych na dłonie i stopy. Dla tych z Państwa, którzy poszukują chwili relaksu i odprężenia wśród codziennych obowiązków przygotowaliśmy coś specjalnego - Strefę Nature&Beauty. To specjalnie zaaranżowany gabinet: przygaszone światło świec, odprężająca muzyka i zestaw zabiegów, które pozwolą na chwilę zapomnieć o otaczającym świecie...

Kontakt

Body Care Clinic

ul. Opolska 7/3

40-084 Katowice

Zainteresowany? Zadzwoń,

32 700 21 53

lub pozwól nam oddzwonić!

Zabiegi na raty

Decyzja i wiążąca oferta ratalna przez Interenet zaledwie w 5 minut!

więcej

Promocje

więcej

Karta podarunkowa

więcej

Nasi partnerzy