NEWSLETTER

Prosimy o podanie adresu email, aby otrzymywać nasz newsletter informujący o aktualnościach.

Body Care Clinic to renomowana Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii. Naszą misją jest tworzenie miejsca, w którym każdy Pacjent może czuć się wyjątkowo i być spokojnym o swoje bezpieczeństwo.

Body Care Clinic to zespół zaangażowanych profesjonalistów kosmetologii, medycyny estetycznej, dermatologii, stomatologii, chirurgii plastycznej i naczyniowej oraz dietetyki. Najwyższa jakość świadczonych usług przekłada się na zaufanie i wieloletnią współpracę z dotychczasowymi Pacjentami oraz wciąż powiększające się grono nowych.

 

CO NAS WYRÓŻNIA?

AUTORSKI SPOSÓB PROWADZENIA PACJENTÓW

Dla każdego Pacjenta przygotowujemy Indywidualny Program Pielęgnacji Skóry, w ramach którego, łącząc najskuteczniejsze technologie i produkty dostępne w ofercie, przygotowujemy autorskie plany terapii łączonej. Dzięki temu skuteczność przeprowadzanych zabiegów jest możliwie największa.

BEZPŁATNA KONSULTACJA

W naszej Klinice każda konsultacja w zakresie kosmetologii jest bezpłatna. Konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej również nie musi nić kosztować! Kwota konsultacji może być odjęta od ceny wybranego zabiegu z zakresu medycyny estetycznej. Podczas jej trwania, zainteresowany naszą ofertą Pacjent, może poznać Klinikę oraz zespół naszych fachowców, a także otrzymać odpowiedzi na nurtujące go pytania.

KOMPLEKSOWA OFERTA

W ofercie Kliniki znajdują się zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej i kosmetologii, a także stomatologii i ortodoncji. Wszystkie wykonywane są przy użyciu najnowszych urządzeń.  Państwa uwadze polecamy zabiegi na obszar twarzy i ciała. Zachęcamy również do skorzystania ze specjalnej oferty zabiegów przeznaczonych na dłonie i stopy.

Dla tych z Państwa, którzy poszukują chwili relaksu i odprężenia pomiędzy codziennymi obowiązkami, przygotowaliśmy coś specjalnego - Strefa Nature&Beauty - to specjalnie zaaranżowany gabinet: przygaszone światło świec, odprężająca muzyka i zestaw zabiegów, które pozwolą na chwilę zapomnieć o otaczającym świecie...

 

Kontakt

Body Care Clinic

ul. Opolska 7/3

40-084 Katowice

Zainteresowany? Zadzwoń,

32 700 21 53

lub pozwól nam oddzwonić!

Zabiegi na raty

Decyzja i wiążąca oferta ratalna przez Interenet zaledwie w 5 minut!

więcej

Promocje

więcej

Karta podarunkowa

więcej

Nasi partnerzy