NEWSLETTER

Prosimy o podanie adresu email, aby otrzymywać nasz newsletter informujący o aktualnościach.

Specjaliści Body Care Clinic to zespół dysponujący wieloletnim doświadczeniem. Dzięki stale podnoszonym kwalifikacjom gwarantują najwyższy stopień opieki oraz jakości wykonywanych zabiegów.   

   
                                                                                                                                

Monika Mazur - lekarz medycyny estetycznej

Dr Monika Mazur ukończyła studia na Śląskiej Akademii Medycznej w 1996r. Początkowa praca w Klinice Neurologii skłoniła ją do poszukiwania dróg i metod powstrzymywania procesu starzenia się. Dr Mazur jest absolwentką studiów podyplomowych w dziedzinie kosmetologii lekarskiej oraz aktywną uczestniczką wielu kursów doskonalących umiejętności w zakresie medycyny estetycznej, która stała się jej pasją. Co dr Mazur mówi o swojej pracy: "Wpływając na wygląd człowieka, poprawiając mankamenty jego urody niejednokrotnie uzdrawiamy nie tylko jego ciało, ale również duszę. Pragnę wstrzymywać dla Państwa czas, abyście mogli się nim dłużej cieszyć."

 

Aleksandra Lipka-Trawińska - dermatolog, wenerolog

Dr Aleksandra Lipka-Trawińska jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 1994r. zajmuje się tematyką chorób skóry. Swoje pierwsze doświadczenie zdobywała pracując kolejno w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr IV w Bytomiu oraz I Klinice Dermatologii i Wenerologii w Katowicach uzyskując pierwszy i drugi stopień specjalizacji z zakresu dermatologii i wenerologii. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Specjalista w zakresie diagnostyki dermatoskopowej zmian skórnych oraz trychologii. Przez lata pracy jej szczególną uwagę zwróciły zależności pomiędzy dolegliwościami skórnymi, a sferą psychiczną (szczególnie emocjonalną) pacjenta. Psychodermatologia pozwala na bardziej całościowe, interdyscyplinarne i psychosomatyczne podejście do pacjenta. 

 

 

Jakub Gęborski - chirurg, specjalista chirurgii naczyniowej

Dr Jakub Gęborski jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej. Aktualnie pracuje na stanowisku starszego asystenta w Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Angilogii w Górnośląskim Centrum Medycznym w Katowicach Ochojcu, odbywa również szkolenie specjalizacyjne w zakresie chirurgii naczyniowej. Od czasu ukończenia stażu podyplomowego wykonywał swoją pracę w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 3 w Rybniku w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej, gdzie uzyskał tytuł specjalisty chirurgii ogólnej. Od wielu lat jego zainteresowaniem jest chirurgia naczyniowa oraz diagnostyka USG Doppler. Uzyskał certyfikat Polskiego Towarzystwa USG w zakresie badania Dopplera naczyń. W Body Care Clinic dr Jakub Gęborski prowadzi konsultacje oraz zabiegi w zakresie chirurgii naczyniowej.

 

Wojcicech Fąferko - stomatolog, implantolog

Ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej, gdzie następnie odbył staż podyplomowy. W latach 2008-2009 odbył studia podyplomowe na uniwersytecie Jana Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem zdobywając europejski tytuł Implantologa. W 2011 roku otrzymał certyfikat implantologa wydawany przez Ministerstwo Zdrowia oraz Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej. Od 9 lat zajmuje się implantologią oraz stomatologią estetyczną, które stały się głównymi dziedzinami jego pracy. Wśród zainteresowań dr Fąferko obok implantologii znajduje się stomatologia estetyczna.

Czytaj dalej

Anna Deda – kosmetolog

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Kosmetologia, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W 2011 r. uzyskała doktorat z „Właściwości antyoksydacyjnych kosmetyków przeciwstarzeniowych i promieniochronnych”. Swoje zainteresowania naukowe łączy z praktyką zajmując się kosmetologią i podologią. Autorka wielu publikacji naukowych poświęconych m.in. leczeniu trądziku, wykorzystaniu terapii zimnem w dermatologii, użyciu aparatury kosmetycznej do diagnostyki skóry. Jej największą pasją zawodową są peelingi chemiczne, zabiegi aparaturowe oraz specjalistyczna pielęgnacja stóp.

Katarzyna Brzozowska – kosmetolog

Ukończyła studia magisterskie na kierunku Kosmetologia, Śląskiego Uniwersytetu  Medycznego w Katowicach. Specjalizuje się w zabiegach na twarz i ciało, jak równie zajmuje się pielęgnacją i zabiegami stóp z zakresu podologii. Wieloletnie doświadczenie i zdobyte umiejętności  pozwalają  na kompleksowe podejście do estetyki ciała, co przynosi  bardzo dobre rezultaty i zadowolenie pacjenta. Podczas zabiegu dużą uwagę  przywiązuje do odpowiedniej atmosfery,  wprowadzając pacjenta w przyjemny stan relaksu i odpoczynku. Chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem z innymi, prowadzi  zajęcia ze studentami z  zakresu kosmetologii. Prywatnie uwielbia wędrówki po górach, jazdę na rowerze oraz spotkania z przyjaciółmi.

Anna Smolińska – kosmetolog

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Kosmetologia, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu laseroterapii oraz modelowania sylwetki. Podczas zabiegów zwraca uwagę na potrzebę łaczenia terapii w klinice z pielęgnacją w zaciszu domowym - pomaga w doborze odpowiednich do tego celu dermokosmetyków i programów pielęgnacyjnych. Tak jak znaczna część naszego zespołu chętnie dzieli się swoją wiedzą z innymi prowadząc zajęcia jako wykładowca w profilowanej szkole policealnej. Prywtanie miłośniczka podróży, tenisa i gry na pianinie.

Sylwia Piechowicz – dietetyk

Dietetyk, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Praktykę w zawodzie dietetyka zdobywa podczas pracy w wielu gabinetach, w których nie tylko udziela konsultacji dietetycznych prowadząc pacjentów, ale także organizując warsztaty zdrowego żywienia. Jednym z głównych obszarów jej zainteresowań są diety oczyszczające i odkwaszające organizm, diety w sporcie (jest również trenerem personalnym), a także wszelkiego rodzaju diety wspomagające stosowane w terapiach odmładzających i wpływających na zdrowy, piękny wygląd naszej skóry. W swojej pracy kieruje się przede wszystkim zasadą mówiącą, że „ma być naturalnie”, właśnie dlatego jest zwolennikiem diety Paleo. 

Damian Ozga – trener personalny

Trener personalny, jego droga w profesji trenera przebiegała w sposób naturalny. Trening w formie różnych dyscyplin sportu to jego hobby od ponad 10 lat. W ciągu tego czasu hobby przeobraziło się w pasję, która w jak najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu zdominowała jego życie. Ostatecznie pasja przeszła w coraz to większy profesjonalizm, który pomaga mu w realizowaniu się jako trener personalny. Praca z podopiecznymi daje mu mnóstwo satysfakcji. Dzięki swojej pracy jest w stałym kontakcie z fantastycznymi ludźmi, a to sprawia mu ogromną radość i daje motywację do dalszego rozwoju. 

Marta Seretny-Sulejewska - rejestratorka

Absolwentka organizacji produkcji filmowej i telewizyjnej oraz studiów podyplomowych z zakresu własności intelektualnej. Praca w Body Care Clinic pozwala na poszerzanie swojej wiedzy w nie-filmowym świecie. Każdego dnia swoim pięknym uśmiechem wita Pacjentów Kliniki, odbarzając ich szczególnym zainteresowaniem i profesjonalną obsługą. Prywatnie Marta jest pasjonatką antropologii kultury, zielonych ogrodów oraz muzyki.  

Agata Choinka - rejestratorka

Absolwentka kierunku Zarządzania na Politechnice Śląskiej. Praca w Body Care Clinic pozwala na wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce oraz czerpanie radości z zadowolenia pacjentów. Agata z przyjemnością wita pacjentów od progu naszej kliniki, sprawiając, że oczekiwanie na wizytę to przyjemność. Prywatnie Agata jest miłośniczką zwierząt, wszelkiej aktywności fizycznej oraz podróży.

 

Patrycja Kurpik – manager 

Z wykształcenia ekonomistka, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku Public Relations.
Zdobyte wykształcenie z powodzeniem wykorzystuje w pracy, czuwając nie tylko nad administracją ale też reklamą i marketingiem Body Care Clinic. Pracę w Klinice traktuje, jako pasję, w której się realizuje, stąd czerpie energię i satysfakcję, nie wyobraża sobie siebie w innym miejscu. Jej głównym celem jest budowanie szczerych i dobrych relacji z Pacjentami i dostarczanie im usług najwyższej jakości.

Prywatnie jest pasjonatem aktywnych form wypoczynku, swój wolny czas spędza na próbach tańca ludowego i spotkaniach z przyjaciółmi.

Katarzyna Wylon – manager

Absolwentka socjologii reklamy i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Śląskim oraz Public Relations i Corporate Identity na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu Nowoczesnego Marketingu i Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Swoją karierę rozpoczynała w katowickich i wrocławskich agencjach Public Relations. Przez kilka lat zarządzała wielkopowierzchniowymi centrami rozrywki.

W Body Care Clinic odpowiada za sprawne funkcjonowanie kliniki pod względem operacyjnym oraz działania marketingowe.

Prywatnie stała bywalczyni festiwali muzycznych i filmowych.

 

Kontakt

Body Care Clinic

ul. Opolska 7/3

40-084 Katowice

Zainteresowany? Zadzwoń,

32 700 21 53

lub pozwól nam oddzwonić!

Zabiegi na raty

Decyzja i wiążąca oferta ratalna przez Interenet zaledwie w 5 minut!

więcej

Promocje

więcej

Karta podarunkowa

więcej

Nasi partnerzy