NEWSLETTER

Prosimy o podanie adresu email, aby otrzymywać nasz newsletter informujący o aktualnościach.

Każda kobieta, jak i każdy mężczyzna, lubi dobrze wyglądać – wiadomo to nie od dziś. Gdy człowiek podoba się sobie, potrafi emanować niespotykanie pozytywną siłą i energią w codziennym życiu. Świadomość własnej atrakcyjności dodaje pewności siebie, przebojowości, a także wiary we własne możliwości. Dobry wygląd jest bez wątpienia wizytówką każdego człowieka.  W Body Care Clinic pomożemy Ci ją stworzyć!

Kosmetologia zajmuje się przede wszystkim diagnostyką skóry. Po pierwszej kompleksowej konsultacji estetycznej, kosmetolog pozna potrzeby Pacjenta, ustali jakie zabiegi może mu zaproponować, a następnie ułoży plan zabiegowy, dzięki któremu wszystkie niedoskonałości odejdą w niepamięć. W Body Care Clinic nie ma rzeczy niemożliwych!

Kosmetolodzy w Body Care Clinic to osoby z pasją, które zajmują się zarówno skórą twarzy, jak i całego ciała. Począwszy od zabiegów relaksujących, pielęgnujących po lecznicze. Cellulit, brak jędrności skóry, nagromadzona tkanka tłuszczowa, szara cera czy blizny po trądziku, nasi specjaliści poradzą sobie z tym bez najmniejszych problemów!

Kontakt

Body Care Clinic

ul. Opolska 7/3

40-084 Katowice

Zainteresowany? Zadzwoń,

32 700 21 53

lub pozwól nam oddzwonić!

Zabiegi na raty

Decyzja i wiążąca oferta ratalna przez Interenet zaledwie w 5 minut!

więcej

Promocje

więcej

Karta podarunkowa

więcej

Nasi partnerzy