NEWSLETTER

Prosimy o podanie adresu email, aby otrzymywać nasz newsletter informujący o aktualnościach.

KOSMETOLOGIA

18. Peeling węglowy

Laserowy peeling węglowy wykonywany jest przy pomocy urządzenia X-Lase,  długością fali 1064nm oraz z laski z tworzywa węglowego. Peeling węglowy to metoda bezinwazyjnego złuszczania, oczyszczania i wyrównywania naskórka. Połączenie dwóch opisywanych technik przynosi spektakularne efekty w terapii trądziku, a także przyczynia się do zwężania rozszerzonych porów, usuwania zmian pigmentacyjnych i wyraźnego spłycania zmarszczek.

Podczas zabiegu kosmetolog nakłada na określony obszar preparat z węglem, którego drobinki wnikają we wszystkie zagłębienia, nierówności i pory skóry. W czasie zabiegu węgiel, pochłania energię emitowaną przez laser, dzięki czemu dochodzi do „mikroeksplozji” cząsteczek węgla. Następstwem tego jest odparowywanie tkanek lub pigmentów za pomocą promienia lasera zewnętrznej warstwy naskórka wraz z jego niedoskonałościami. Zabieg przyczynia się do pobudzania komórek skóry do odbudowy. Po zabiegu skóra jest oczyszczona, a pory są wyraźnie zwężone.

  • Twarz

  • Redukcja łojotoku
  • Oczyszczona skóra
  • Zwężone pory
  • Redukcja przebarwień
  • Wyrównana i gładka skóra
  • Redukcja trądziku
  • Ujędrnienie 

Już po pierwszym zabiegu widać rezultaty w postaci redukcji łojotoku i poprawy kondycji skóry, w zależności od potrzeb Pacjenta i jego oczekiwań, zabieg można wykonać maksymalnie 3 razy w serii. 

Peeling węglowy nie należy do bolesnych zabiegów, natomiast w trakcie odczuwalne jest intensywne ciepło, co może spowodować zaczerwienienie skóry po zabiegu.  Wszystkie te czynniki są zależne od wrażliwości Pacjenta oraz od rodzaju skóry, która poddawana jest zabiegowi. 

PEELING WĘGLOWY
Twarz 1200zł

50-70 minut to łączny czas przeprowadzenia kompleksowej konsultacji estetycznej przed zabiegiem wraz z wykonaniem zabiegu właściwego.

Kontakt

Body Care Clinic

ul. Opolska 7/3

40-084 Katowice

Zainteresowany? Zadzwoń,

32 700 21 53

lub pozwól nam oddzwonić!

Nasi partnerzy