NEWSLETTER

Prosimy o podanie adresu email, aby otrzymywać nasz newsletter informujący o aktualnościach.

KOSMETOLOGIA

5. Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa jest to nowoczesny, nieinwazyjny system odmładzania skóry. Kluczem terapii jest wykorzystanie zjawiska elektroporacji. Emitowane przez urządzenie impulsy elektromagnetyczne wywołują elektroporację, czyli otwarcie nowych miejsc (kanalików), przez które składniki aktywne mogą zostać wprowadzone do komórki. Proces ten następuje na zasadzie "on-off", czyli w tym samym czasie ma miejsce aktywacja i zamknięcie dostępu do wnętrza komórek, dzięki czemu po zabiegu odzyskują one swoje właściwości.

Technologia ta wykorzystywana jest w zabiegach antycellulitowych, zmniejszających rozstępy, a także w terapiach przywracających skórze jędrność, kuracjach regenerujących, nawilżających i odmładzających.

Zabieg mezoterapii bezigłowej polega na wprowadzeniu, poprzez specjalną głowicę, wybranej substancji (koktajlu witaminowego), w głąb skóry. Kosmetolog w czasie zabiegu kontroluje głowicą sposób podania preparatu. Czas i rodzaj aplikowanej substancji dobiera kosmetolog indywidualnie do potrzeb pacjenta.

To właśnie odpowiednie dobranie substancji, jej ilości oraz czasu jest najważniejszym elementem kuracji. Wykorzystując technikę mezoterapii bezigłowej podawane substancje działają bezpośrednio pod skórą. Efekt uzyskiwany jest bez konieczności uszkadzania tkanki lub komórki, jak ma to miejsce w przypadku innych zabiegów takich jak np. mezoterapia mikroigłowa.

  • Twarz, szyja, dekolt
  • Ciało
  • Biust

  • Ujędrnienie skóry
  • Redukcja zmarszczek i bruzd
  • Poprawa kolorytu i struktury skóry
  • Wyraźne nawilżenie skóry
  • Pobudzenie procesów naprawczych w skórze
  • Wygładzona i rozświetlona cera
  • Redukcja cellulitu

Zabiegi mezoterapii bezigłowej, aby przynosiły najlepsze i trwałe rezultaty należy wykonywać w serii od 6-10 zabiegów. Dokładna liczba i częstotliwość wykonywania zabiegów ustalana jest podczas kompleksowej konsultacji estetycznej przed zabiegiem i jest uzależniona od kondycji skóry Pacjenta oraz od efektu jakiego oczekuje. Po pierwszym zabiegu na okolicy twarzy zauważalny jest tzw. efekt bankietowy - napięcia i rozświetlenia skóry. 

 

Mezoterapia bezigłowa należy do zabiegów bardzo przyjemnych i zupełnie bezbolesnych, w czasie zabiegu może być odczuwalne delikatne mrowienie.

 


KLIKNIJ I ZOBACZ CENĘ ZABIEGU

Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą, kompleksową konsultacją estetyczną z kosmetologiem. Łączny czas zabiegu i konsultacji to ok. 65-80 minut, w zależności od obszaru zabiegowego. 

Kontakt

Body Care Clinic

ul. Opolska 7/3

40-084 Katowice

Zainteresowany? Zadzwoń,

32 700 21 53

lub pozwól nam oddzwonić!

Nasi partnerzy