NEWSLETTER

Prosimy o podanie adresu email, aby otrzymywać nasz newsletter informujący o aktualnościach.

KOSMETYKA

1. Zabiegi z białkiem ślimaka (twarz)

Istotą działania preparatów marki Selvert Thermal jest „samoleczenie”, czyli stymulacja naturalnego cyklu odbudowy tkanek, a także usprawnianie działania układu immunologicznego skóry, który w istotny sposób wspiera procesy regeneracji tkanek skóry i tkanki łącznej. Twórcy marki, w poszukiwaniu składników zdolnych do takiego działania bez skutków ubocznych, sięgnęli po bogactwa wewnętrzne Ziemi (borowiny, muły, glinki, torfy, błota, wodę termalną, minerały oraz kamienie szlachetne), a także do przyrody – źródła substancji pochodzenia naturalnego.

Zabieg Selvert Limacon zawdzięcza swoją wyjątkowość niezwykłemu składnikowi jakim jest wyciąg z białka ślimaka. Wytwarzana naturalnie przez ślimaka wydzielina ułatwia mu regenerowanie uszkodzeń własnej skorupy i skóry. Odpowiednio przetworzony, wzbogacony wyciąg  posiada właściwości regenerujące, odnawiające tkankę, działa antybakteryjnie i złuszczająco.

Dzięki wielu cennym właściwościom wyciągu z białka ślimaka, zabieg umożliwia działanie na różne problemy skórne i pozwala uzyskać doskonałe rezultaty m.in. w zabiegach: przeciwstarzeniowych, na skazy skórne, trądzik, blizny i dedykowanych skórom wrażliwym. Zastosowane składniki aktywne stymulują rozrost komórek, przywracają równowagę nawilżenia i przyspieszają gojenie.

  • Twarz

  • Rozjaśniona i odżywiona skóra
  • Poprawa elastyczności skóry
  • Wygładzenie
  • Nawilżenie
  • Redukcja blizn i trądziku

Zabieg zaleca się wykonać w serii, minimalna ilość, by ujrzeć pierwsze rezultaty to 6 zabiegów. Liczba kolejnych zabiegów jest dobierana indywidualnie, na kompleksowej konsultacji estetycznej, według potrzeb i oczekiwań Pacjenta. 

Zabieg jest bezbolesny, w trakcie można się odprężyć i czerpać radość z przyjemności. Wykorzystywane podczas zabiegu substancje pochodzenia naturalnego są bezpieczne dla każdego rodzaju skóry

KLIKNIJ I POZNAJ CENĘ ZABIEGU

90 minut to czas, na który składa się kompleksowa konsultacja estetyczna oraz czas na wykonanie zabiegu właściwego.

Kontakt

Body Care Clinic

ul. Opolska 7/3

40-084 Katowice

Zainteresowany? Zadzwoń,

32 700 21 53

lub pozwól nam oddzwonić!

Nasi partnerzy