NEWSLETTER

Prosimy o podanie adresu email, aby otrzymywać nasz newsletter informujący o aktualnościach.

KOSMETYKA

12. Radiance DNA

Radiance DNA to kompleksowa kuracja odmładzająca skórę twarzy, szyi i dekoltu. Zabieg redukuje zmarszczki, intensywnie wygładza, poprawia napięcie i jędrność skóry, a także wyrównuje jej koloryt, przywraca blask oraz intensywnie nawilża. Dzięki bogactwu składników aktywnych zawartych w preparatach do zabiegu: peptydy mimetyczne, koenzym Q10, kwas hialuronowy, DMAE, fosfolipidy lamelarne, będące podstawą tej terapii, w czasie zabiegu odwracane są zmiany powstałe w DNA komórek skóry, zapewniając natychmiastowy i długotrwały efekt odmładzający. Kuracja odbudowuje i zagęszcza skórę, modeluje kontur twarzy, skutecznie zmniejsza zmarszczki, spowalnia proces starzenia skóry, stymuluje metabolizm komórek skóry, intensywnie nawilża, wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry. Unikalna formuła składników pozwala na odnowę i odbudowę skóry głęboko od wewnątrz.

Zabieg składa się z (w zależności od rodzaju skóry) peelingu enzymatycznego, kawitacyjnego, delikatny peelingu chemicznego lub nałożenia ampułki z kwasem glikolowym 10% i witaminą E i F, dzięki czemu zwiększa się penetracja oraz biodostępność substancji aktywnych aplikowanych następnie na skórę. W dalszej kolejności na skórę twarzy, szyi i dekoltu nakładane jest serum z ampułki Radiance DNA oraz maska z włókien krystalicznych Radiance DNA. Po upływie ok. 20 minut, przy pomocy delikatnego masażu, aplikuje się krem Radiance oraz filtr SPF50 Mesoestetic. 

  • Twarz
  • Szyja
  • Dekolt

  • Wyraźne wygładzenie głębokich zmarszczek, odbudowa i zagęszczenie skóry
  • Wymodelowany kontur twarzy
  • Wzmocniona naturalna bariera ochronna skóry
  • Pobudzenie fibroblastów do tworzenia nowych komórek
  • Intensywna rewitalizacja skóry, zwiększenie jej napięcia i jędrności (efekt liftingujący)
  • Jaśniejsza i bardziej promienna skóra
  • Zwiększenie poziomu nawilżenia skóry

Zabieg można wykonać bezpośrednio przed okazjonalnym wyjściem. Doskonale sprawdza się gdy musimy wyglądać szczególnie wyjątkowo. Liftingujący efekt po zabiegu utrzymuje się przez kilka dni, natomiast nawilżenie i rozjaśnienie skóry pozostaje na dłuższy okres. W pełnej serii należy wykonać 5 zabiegów.

 

Cena regularna zabiegu to 410zł. Aktualna cena promocyjna - 360zł

Przy wykupieniu serii 5 zabiegów KREM NA NOC O WARTOŚCI 250,00 zł GRATIS.

90 minut to czas, na który składa się kompleksowa konsultacja estetyczna oraz czas na wykonanie zabiegu właściwego.

Kontakt

Body Care Clinic

ul. Opolska 7/3

40-084 Katowice

Zainteresowany? Zadzwoń,

32 700 21 53

lub pozwól nam oddzwonić!

Nasi partnerzy