NEWSLETTER

Prosimy o podanie adresu email, aby otrzymywać nasz newsletter informujący o aktualnościach.

KOSMETYKA

4. Podwodna odyseja (ciało)

Francuska marka Talion Thalasso Cosmetics - to szeroka gama profesjonalnych produktów o wyśmienitych terapeutyczno-kosmetycznych recepturach. Ich preparaty są bogatym źródłem naturalnych ekstraktów z alg oraz silnie działających składników odżywczych. Algi koncentrują w sobie całe bogactwo podwodnego świata: aminokwasy, białka, witaminy, mikro i makroelementy.

Główny atut firmy to własny połów alg i ich przetwarzanie, opracowanie własnych metod oczyszczania i suszenia, dzięki czemu zachowują one wszystkie cenne właściwości, piękny kolor i bardzo przyjemny zapach.

W preparatach Thalion wykorzystywane są algi zielone, brunatne, czerwone i niebieskie, a także byliny. Połączenie tych rozmaitych komponentów daje nam prawdziwą esencję piękna i równowagi.

Podwodna Odyseja, to ekskluzywna ceremonia wellness o działaniu przeciwstarzeniowym. Rytuał przeprowadzany jest na bazie kosmetyków zawierających m.in kompleks Algoplastyl CX oraz algę Spirulinę, które przyczyniają się do odbudowy i regeneracji naskórka. Niezwykłych doznań podczas zabiegu dostarczają specjalne techniki masażu odprężającego oraz wyjątkowo aromatyczny peeling z perłowym woskiem i kryształkami soli, który w czasie aplikacji zamienia się w delikatny olejek, pozostawiając skórę wygładzoną i aksamitną.

Podwodna Odyseja, bogata w zmysłowe aromaty i perłowy blask niedostępnych raf koralowych, dostarcza skórze nawilżenia przywracając jej młodzieńczy blask.

  • Ciało

  • Zregenerowany naskórek
  • Wygładzona i nawilżona skóra
  • Ujędrnienie ciała
  • Rozświetlona skóra

Już po pierwszym zabiegu skóra jest widocznie wygładzona, jednak by uzyskać długotrwały efekt zaleca się wykonanie serii, minimalnie 6 zabiegów.

Zabieg należy do przyjemnych, wykonywany masaż działa odprężająco, a wyjątkowe aromaty olejków gwarantują niepowtarzalne doznania zarówno dla ciała jak i umysłu. 

KLIKNIJ I POZNAJ CENĘ ZABIEGU

90 minut to czas, podczas którego kosmetolog przeprowadza kompleksową konsultację estetyczną przed zabiegiem oraz wykonuje zabieg właściwy. 

Kontakt

Body Care Clinic

ul. Opolska 7/3

40-084 Katowice

Zainteresowany? Zadzwoń,

32 700 21 53

lub pozwól nam oddzwonić!

Nasi partnerzy