NEWSLETTER

Prosimy o podanie adresu email, aby otrzymywać nasz newsletter informujący o aktualnościach.

KOSMETYKA

5. Cellu' Contour (ciało)

Francuska marka Talion Thalasso Cosmetics - to szeroka gama profesjonalnych produktów o wyśmienitych terapeutyczno-kosmetycznych recepturach. Ich preparaty są bogatym źródłem naturalnych ekstraktów z alg oraz silnie działających składników odżywczych. Algi koncentrują w sobie całe bogactwo podwodnego świata: aminokwasy, białka, witaminy, mikro i makroelementy.

Główny atut firmy to własny połów alg i ich przetwarzanie, opracowanie własnych metod oczyszczania i suszenia, dzięki czemu zachowują one wszystkie cenne właściwości, piękny kolor i bardzo przyjemny zapach.

W preparatach Thalion wykorzystywane są algi zielone, brunatne, czerwone i niebieskie, a także byliny. Połączenie tych rozmaitych komponentów daje nam prawdziwą esencję piękna i równowagi.

Cellu’ Contour to innowacyjny zabieg przeznaczony do walki z cellulitem wodnym, tłuszczowym, włóknistym i mieszanym. Działa na kilku poziomach: zapobiega tworzeniu i kumulacji adipocytów, przyspiesza procesy lipolizy, działa detoksykująco i wzmacnia elastyczność tkanki. Połączenie kosmetyków Thalion i manualnej techniki masażu Cellu-Conotur prowadzi do poprawy elastyczności skóry, odtoksycznia ją, a także rzeźbi i modeluje sylwetkę.

Aktywne składniki wnikające w głąb skóry hamują rozwój skumulowanych komórek tłuszczowych oraz wpływają na ich usunięcie. Po zabiegu skóra jest delikatna oraz silnie odżywiona. Wyraźnie odczuwalna jest poprawa jędrności i zwartości skóry.

  • Ciało

  • Zregenerowany naskórek
  • Oczyszczona i zagęszczona skóra
  • Ujędrnienie ciała
  • Redukcja cellulitu
  • Wymodelowana sylwetka

Już po pierwszym zabiegu skóra jest widocznie napięta, jednak by uzyskać długotrwały efekt zaleca się wykonanie serii, minimalnie 6 zabiegów.

Zabieg może być lekko odczuwalny, ponieważ podczas zabiegu wykonywany jest dogłębny masaż drenujący. W zależności od kondycji skóry i wrażliwości Pacjenta, odczucia mogą być różne.

KLIKNIJ I POZNAJ CENĘ ZABIEGU

90 minut to czas, podczas którego kosmetolog przeprowadza kompleksową konsultację estetyczną przed zabiegiem oraz wykonuje zabieg właściwy. 

Kontakt

Body Care Clinic

ul. Opolska 7/3

40-084 Katowice

Zainteresowany? Zadzwoń,

32 700 21 53

lub pozwól nam oddzwonić!

Nasi partnerzy