NEWSLETTER

Prosimy o podanie adresu email, aby otrzymywać nasz newsletter informujący o aktualnościach.

KOSMETYKA

6. Zabieg czekoladowy (ciało)

DU URBAN SPA to dynamicznie rozwijający się nurt zabiegów well-being. Prezentuje nowe możliwości relaksacji i pielęgnacji ciała oddziałując na wszystkie zmysły ludzkiego organizmu. Każda procedura zabiegowa wzbogacona jest o specjalistyczny masaż terapeutyczny, wzmagający działanie produktów i przywracający harmonię i dobre samopoczucie.

Zabieg z kaliforniską czekoladą  to zabieg z użyciem prawdziwej miazgi z nasion kakaowca, które od wieków słyną ze swoich cennych składników. To płynne złoto Azteków zawiera w sobie unikalny zbiór składników aktywnych: witamin A, B1, B2, C, D, E, K, minerałów: P, Ca, Mg, Cu, K, Fe, Na, Mn, I, przeciwrodnikowych polifenoli, kofeiny, teobrominy i masła kakaowego, dzięki którym skóra pozostaje gładka i sprężysta.

Czekolada działa jak afrodyzjak, stymulując produkcję hormonów szczęścia i zadowolenia niweluje stres, zmęczenie i napięcie. Odczucie polewania gorącą czekoladą z dodatkiem delikatnej nuty migdałów i pomarańczy koi zmysły przenosząc do krainy błogiego relaksu.

  • Ciało

  • Gładka i sprężysta skóra
  • Rozluźnienie zbyt napiętych mięśni
  • Nawilżona i odżywiona skóra
  • Odprężenie dla ciała i umysłu

Zabieg z użyciem kalifornijskiej czekolady to zabieg o właściwościach relaksujących, dlatego wystarczy jeden, by poprawić sprężystość skóry oraz poczuć odprężenie zarówno ciała jak i umysłu. 

Kalifornijska czekolada to przyjemny, relaksujący i pachnący masaż całego ciała z użyciem płynnej, ciepłej czekolady, której aromat unoszący się podczas zabiegu, ogrzewa całe ciało i wprawia w dobry nastrój w szare dni. 

KLIKNIJ I POZNAJ CENĘ ZABIEGU

90 minut to czas na przeprowadzenie kompleksowej konsultacji estetycznej przed każdym zabiegiem oraz czas na wykonanie zabiegu.  

Kontakt

Body Care Clinic

ul. Opolska 7/3

40-084 Katowice

Zainteresowany? Zadzwoń,

32 700 21 53

lub pozwól nam oddzwonić!

Nasi partnerzy