NEWSLETTER

Prosimy o podanie adresu email, aby otrzymywać nasz newsletter informujący o aktualnościach.

KOSMETYKA

7. Regulacja brwi i henna

Brwi to wizytówka każdej kobiety, są one zazwyczaj najbardziej widocznym elementem twarzy, ze względu na położenie, gęstość i barwę. Bardzo ważne jest by zachowały pierwotną linię, a ich kształt był dopasowany do twarzy.  Korekcja łuku brwiowego może optycznie zmienić kształt twarzy, powiększyć lub wyeksponować oczy. Kolor henny jest indywidualnie dobierany do urody Pacjentki, a mieszanie jej różnych rodzajów daje bardzo szeroki zakres możliwości kolorystycznych.

Zabieg rozpoczyna się ustaleniem kształtu i koloru brwi. Po konsultacji kosmetolog przystępuje do zabiegu, zabezpiecza wazeliną odpowiednie miejsca i nakłada hennę, od nasady włosa do jego końca. Po określonym przez kosmetologa czasie, preparat zostaje zmyty, następnie kosmetolog przystępuje do regulacji brwi i nadania im odpowiedniego kształtu za pomocą pęsety. 

  • Twarz

  • Wyrazista oprawa oczu
  • Podkreślony kontur twarzy
  • Optyczne powiększenie oczu

By uzyskać pożądany efekt wystarczy jeden zabieg, natomiast częstotliwość zabiegów zależy od potrzeb pacjenta. Efekt zazwyczaj utrzymuje się do 2-3 tygodni. 

Zabieg może być delikatnie odczuwalny, w zależności od wrażliwości Pacjenta. 

KLIKNIJ I POZNAJ CENĘ ZABIEGU

Zabieg podczas, którego następuje wyłącznie regulacja brwi trwa około 15 minut, natomiast regulacja brwi wraz z nałożeniem henny to czas około 30 minut

Kontakt

Body Care Clinic

ul. Opolska 7/3

40-084 Katowice

Zainteresowany? Zadzwoń,

32 700 21 53

lub pozwól nam oddzwonić!

Nasi partnerzy