NEWSLETTER

Prosimy o podanie adresu email, aby otrzymywać nasz newsletter informujący o aktualnościach.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

5. Mezoterapia skóry głowy

  • Ten zabieg możesz wykonywać zarówno preparatem Dermaheal LL jak i własnym osoczem bogatopłytkowym - zabieg wykonywany tymi dwoma preparatami daje zdecydowanie najlepsze rezultaty.
  • Doskonała terapia łączona to wykonywanie zabiegów mezoterapii igłowej skóry głowy w połączeniu z tzw. "wcierkami" - bardzo intensywny masaż skóry głowy opuszkami palców z dodatkiem odpowiedniego preparatu wzmacniającego. 

Mezoterapia igłowa skóry głowy to rewolucja w odnowie włosów i regeneracji skóry owłosionej. Za sprawą mezoterapii igłowej marzenia o mocniejszych i bardziej gęstych włosach stoją na wyciągnięcie ręki. Wprowadzanie (przez iniekcje), substancji aktywnych wprost do mieszków włosowych pozwala na ich odbudowę, wzmocnienie, biorewitalizację co owocuje zdrowszymi, mocnymi i bardziej gęstymi włosami.

Mezoterapia to zabieg cechujący się bardzo dużą skutecznością. Przynosi dużo lepsze efekty niż stosowanie kremów czy płynów na porost włosów. Dzieje się tak, ponieważ igła przebija się przez warstwę rogową naskórka i dociera do skóry właściwej. Zabieg mezoterapii jest niezwykle precyzyjny. Iniekcje wykonywane są metodą płaszczową, co oznacza że igła wbijana jest w odstępach 1-1,5-centymetrowych. W ten sposób istnieje możliwość skutecznego zadziałania na wybrane miejsca.

W Body Care Clinic do zabiegu mezoterapii igłowej skóry głowy stosujemy preparat:

Dermaheal HL to preparat, którego wyjątkowe działanie jest zasługą innowacyjnego połączenia składników takich jak witaminy, aminokwasy i kwas hialuronowy z najnowszym osiągnięciem medycyny – peptydami biomimetycznymi. Peptydy biomimetyczne to syntetycznie uzyskiwane krótkie łańcuchy aminokwasów identyczne z czynnikami wzrostu występującymi w naszym organizmie, które dostarczone bezpośrednio do skóry stymulują jej naturalne procesy naprawcze. Dermaheal HL to produkt do mezoterapii igłowej zapobiegający wypadaniu włosów. Wspomaga ich odrastanie, poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulację krążenia. Dodatkowo nawilża, odżywia i wzmacnia włosy oraz dodaje im blasku. Zawiera 56 aktywnych składników takich jak: witaminy, minerały, aminokwasy i peptydy.

  • Skóra owłosiona głowy

  • Po pierwszym zabiegu pojawia się znaczna redukcja objawów wypadania włosów
  • Po kolejnych zabiegach stopniowe włosy stopniowo odrastają dzięki rewitalizacji cebulek włosowych i stymulację krążenia
  • Zwiększanie gęstości i grubości włosów
  • Nawilżanie i odżywianie włosów oraz skóry głowy

Mezoterapia jak jej nazwa wskazuje ("terapia") pozwala na uzyskanie najlepszych efektów kiedy wykonywana jest w serii zabiegów, w określonym odstępnie czasu, ustalonym przez lekarza. Ilość i częstotliwość wykonywania zabiegu zależy od stanu skóry i efekty jaki chce się uzyskać. Najczęściej mezoterapie igłową skóry głowy wykonuje się w serii od 8-12 zabiegów. 

Zabiegi mezoterapii igłowej najczęściej są niemal nieodczuwalne przez Pacjenta. Lekarz prowadzący zabieg, wykonuje kolejne nakłucia z niesamowitą delikatnością i precyzją. Wszystko po to, aby Pacjent nie doświadczył żadnych nieprzyjemnych odczuć.

KLIKNIJ I POZNAJ CENĘ ZABIEGU

Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą, kompleksową konsultacją estetyczną z lekarzem medycyny estetycznej. Sam zabieg polegający na podaniu preparatu zwykle nie trwa dłużej niż 20-25 minut. Pełna wizyta trwa ok. 90 minut. 

Kontakt

Body Care Clinic

ul. Opolska 7/3

40-084 Katowice

Zainteresowany? Zadzwoń,

32 700 21 53

lub pozwól nam oddzwonić!

Nasi partnerzy