NEWSLETTER

Prosimy o podanie adresu email, aby otrzymywać nasz newsletter informujący o aktualnościach.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

8. Laser frakcyjny CO2RE

 • Szerokie zastosowanie lasera frakcyjnego pozwala na wykonywanie zabiegów: odmładzających, na blizny różnego pochodzenia, rozstępy, ale także na usuwanie różnego rodzaju zmian (brodawki, włókniaki, znamiona i inne).
 • Laser frakcyjny to jedyny laser stosowany w estetyce i dermatologii, który regeneruje skórę tak głęboko, przy minimalnych objawach ubocznych, które ustępują po kilku dniach.

 

Laser CO2RE™ to najnowocześniejsze i jednocześnie jedno z najskuteczniejszych urządzeń pozwalających wygrać batalię o gładką skórę.

Zabieg z użyciem lasera frakcyjnego Co2RE polega na odparowaniu naskórka (pozbawieniu go wody). Promieniowanie emitowane z głowicy lasera jest podzielone na tysiące maleńkich strumieni o wysokiej energii, które trafiają w skórę wnikając na głębokość nawet powyżej 2mm, czyli głębokich warstw skóry właściwej. Dzięki temu tkanka obszaru zabiegowego jest natychmiast odparowywana, a w miejscu zadziałania lasera powstają mikroskopijne otworki. Dzięki temu, że są otoczone przez zdrowe komórki, bardzo szybko następuje proces ich regeneracji. Ponieważ tkanka w miejscu wytworzonych “ranek” jest usunięta, następuje znaczny efekt napięcia i liftingu skóry. Słowo frakcyjny oznacza, że zabiegowi są poddawane mikro strefy, a pozostałe obszary zostają nienaruszone i one właśnie przyspieszają szybką odnowę stref zniszczonych.

 • Twarz
 • Ciało

 • Usunięcie blizn:
  - potrądzikowych
  - pourazowych
  - pooparzeniowych
  - pooperacyjnych
 • Poprawa jędrności skóry
 • Spłycenie zmarszczek 
 • Wyraźne zwężenie rozszerzonych porów
 • Usunięcie przebarwień
 • Redukcja fotouszkodzeń i fotostarzenia
 • Usunięcie różnego rodzaju zmian (brodawek, włókniaków, kaszaków itp.)
 • Terapia guzowatości nosa
 • Terapia rozstępów

Efekty zabiegów z wykorzystaniem lasera frakcyjnego CO2RE

 

(od lewej) Zdjęcie przed zabiegiem

Zdjęcie 4 tyg. po zabiegu
(od lewej) Zdjęcie przed zabiegiem

Zdjęcie 3 miesiące po zabiegu

(od lewej) Zdjęcie przed zabiegiem

Zdjęcie 4 tyg. po zabiegu

(od lewej) Zdjęcie przed zabiegiem

Zdjęcie 4 tyg. po zabiegu

 

W zależności od problemu z jakim zmaga się Pacjent różni się ilość zabiegów laserem frakcyjnym. Przy odmładzaniu twarzy zaleca się wykonanie ok. 2-4 zabiegów, przy usuwaniu blizn od 3-5 zabiegów, przy usuwaniu zmian najczęściej jeden zabieg. 

Zabiegi z użyciem lasera są odczuwalne dla Pacjentów. W zależności od progu bólu każdy odczuwa je z inną intensywnością. Przed każdym zabiegiem wykonywanym na większym obszarze, Pacjenci są znieczulani maścią znieczulającą tak, aby jak najbardziej zminimalizować nieprzyjemne odczucia. 


KLIKNIJ I POZNAJ CENĘ ZABIEGU

Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą, kompleksową konsultacją estetyczną ze specjalistą. Na ok. 20 min. przed zabiegiem wykonywanym na większym obszarze Pacjent jest znieczulany maścią znieczulającą. Sam zabieg w zależności od obszaru na jakim jest wykonywany to ok. 10-20 min. Planując zabieg z użyciem lasera należy zagospodarować ok 60-90 min. 

Kontakt

Body Care Clinic

ul. Opolska 7/3

40-084 Katowice

Zainteresowany? Zadzwoń,

32 700 21 53

lub pozwól nam oddzwonić!

Nasi partnerzy