NEWSLETTER

Prosimy o podanie adresu email, aby otrzymywać nasz newsletter informujący o aktualnościach.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

9. Modelowanie ust

  • Zabiegi modelowania i powiększania ust powinny być wykonywane specjalnymi preparatami na bazie kwasu hialuronowego, przeznaczonymi właśnie do UST. Ich nazwy zawierają w sobie najczęściej słowa "kiss, lips, smile". Co ciekawe tymi preparatami można wypełniać również zmarszczki zlokalizowane w okolicy ust i na twarz. Odwrotne działania nie są zalecane. 

Zdrowe i zadbane usta to niezwykle ważny element nie tylko dla naszej urody, ale i samopoczucia. Niektóre kobiety i mężczyźni od urodzenia zmagają się z problemami zbyt małych i wąskich ust czy dysproporcji pomiędzy górną, a dolna wargą. Pojawiają się też problemy nabyte w czasie dorosłego życia: zmarszczka palacza czy opadające kąciki ust.

Dzięki doskonałym preparatom firmy Juvederm Ultra Smile, w tej chwili jesteśmy w stanie poprawić niemal wszystkie istniejące mankamenty naszych ust: osiągnąć wymarzony kształt i wielkość ust, poprawić ich kontur, nawilżyć, pokreślić czerwień wargową, zniwelować pojawiające się wokół nich zmarszczki (tzw. „zmarszczki palacza").

Zabieg polega na wstrzyknięciu preparatu z zawartością naturalnie występującego w ludzkim organizmie kwasu hialuronowego, od dawna używanego w rozmaitych gałęziach medycyny jak ortopedia, reumatologia, a nawet okulistyka, mającego postać gęstego żelu.

Przed zabiegiem zawsze stosowane jest miejscowe znieczulenie w postaci maści znieczulającej. Preparat wstrzykuje się cienką igłą w odpowiednie miejsca warg lub wokół nich jeżeli zabieg wykonywany jest w celu spłycenia zmarszczek wokół ust, w taki sposób, aby uzyskać oczekiwany efekt.

  • Usta i okolica wokół ust

Efekt zabiegu jest natychmiastowy, ale ostateczny kształt usta nabierają po kilku dniach od momentu podania preparatu.

  • Większe, symetryczne usta
  • Intensywna czerwień warg
  • Wyraźny kontur ust
  • Nawilżone usta
  • Redukcja opadających kącików ust
  • Redukcja zmarszczek wokół ust (tzw. „zmarszczek palacza")

W czasie jednego zabiegu modelowania ust, lekarz zużywa zwykle jedną ampułkę preparatu. Po ok. 14 dniach odbywa się konsultacja kontrolna w czasie której lekarz ocenia czy po czasie adaptacji - "ułożenia" preparatu w miejscu podania należy go jeszcze dodać, jeżeli tak dodaje go na tej wizycie. W zależności od potrzeb pacjenta i efektu jaki oczekuje podaje się odpowiednią ilość preparatu, natomiast kolejny zabieg modelowania wykonuje się nie wcześniej niż po roku.

Zabiegi modelowania ust, tak jak wszystkie inne wykorzystujące technikę iniekcji, wykonywane są z niezwykłą delikatnością, ostrożnością i zasadą, że Pacjent ma nie odczuwać żadnego bólu". Przed każdym zabiegiem Pacjent jest miejscowo znieczulany przy pomocy specjalnej maści znieczulającej. Dodatkowo lekarz prowadzący zabieg, wykonuje kolejne nakłucia z niesamowitą delikatnością i precyzją. Wszystko po to, aby Pacjent nie doświadczył żadnych nieprzyjemnych odczuć. 


KLIKNIJ I POZNAJ CENĘ ZABIEGU

Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą, kompleksową konsultacją estetyczną z lekarzem medycyny estetycznej. Sam zabieg polegający na podaniu preparatu zwykle nie trwa dłużej niż 20-25 minut. Pełna wizyta trwa ok. 90 minut.

Kontakt

Body Care Clinic

ul. Opolska 7/3

40-084 Katowice

Zainteresowany? Zadzwoń,

32 700 21 53

lub pozwól nam oddzwonić!

Nasi partnerzy