NEWSLETTER

Prosimy o podanie adresu email, aby otrzymywać nasz newsletter informujący o aktualnościach.

CHCESZ POZBYĆ SIĘ ZBĘDNYCH KILOGRAMÓW?

CHCESZ NAUCZYĆ SIĘ ZDROWO I SMACZNIE JEŚĆ?

MARZYSZ O GŁADKIM CIELE BEZ CELLULITU?


Kluczem do zgrabnej i zdrowej sylwetki jest odpowiednia dieta oraz dobre nawyki żywieniowe. Ciągle słyszymy o ,,dietach cud”, środkach, które mają wspomagać zgubienie zbędnych kilogramów czy koktajlach zastępujących pełnowartościowe posiłki. Niestety, większość z tych metod nastawiona jest na szybki, ale niestety krótkotrwały efekt, który zazwyczaj kończy się tzw. efektem jo-jo lub powrotem do dawnej wagi i kształtu sylwetki.

W Body Care Clinic zapraszamy Cię na konsultacje i programy dietetyczne, które nie tylko umożliwią Ci zrzucenie zbędnych kilogramów, ale przede wszystkim nauczą Cię jak odpowiednio i zdrowo jeść. Pamiętaj, zdrowo nie znaczy monotonnie i bez ulubionych dań!

Nauka odżywiania pod okiem specjalisty przyniesie Ci skuteczne i długotrwałe rezultaty, a dawna waga odejdzie w niepamięć. Dowiesz się jak jeść, żeby nie przytyć oraz co robić, by schudnąć i utrzymać swoją wagę. 

Na pierwszej konsultacji dietetycznej poznasz swój aktualny skład ciała, wspólnie z dietetykiem przeanalizujecie Twoje nawyki żywieniowe, otrzymasz wskazówki jak prawidłowo jeść. Dzięki analizie składu ciała dietetyk ustali Twoje codzienne zapotrzebowanie energetyczne i dobierze takie działania, które pozwolą Ci zyskać piękne, zgrabne ciało o jakim marzysz. 

Odpowiednia dieta w połączeniu z zabiegami modelującymi sylwetkę, które również znajdziesz w naszej ofercie, przyniesie niesamowity efekt w utracie zarówno kilogramów, jak i centymetrów. Przekonaj się o tym na własnej skórze, nie zwlekaj i już dziś umów się na pierwszą konsultację z naszym specjalistą!

Kontakt

Body Care Clinic

ul. Opolska 7/3

40-084 Katowice

Zainteresowany? Zadzwoń,

32 700 21 53

lub pozwól nam oddzwonić!

Zabiegi na raty

Decyzja i wiążąca oferta ratalna przez Interenet zaledwie w 5 minut!

więcej

Promocje

więcej

Karta podarunkowa

więcej

Nasi partnerzy