NEWSLETTER

Prosimy o podanie adresu email, aby otrzymywać nasz newsletter informujący o aktualnościach.

Moda na różne kształty i kolory paznokci zmienia się niezwykle szybko. Stale podążamy za nowościami i obowiązującymi trendami w stylizacji i pielęgnacji paznokci dłoni i stóp, zawsze zachowując najwyższy standard obsługi. Niezależnie od aktualnej mody, pragnienie posiadania zdrowych i pięknych paznokci pozostaje niezmienne. Dzięki prawidłowo wykonanemu manicure i pedicure, Twoje paznokcie będą własnie takie! 

W Body Care Clinic oferujemy szeroką gamę zabiegów na dłonie i stopy, bazując na produktach najlepszej dostępnej na rynku marki - O.P.I. Amerykańska marka O.P.I od ponad 30 lat szczyci się pozycją absolutnego lidera na rynku produktów do profesjonalnej pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci. O.P.I. stawia na profesjonalizm i niepowtarzalność produktów. Jest kreatorem stylistyki i mody w dziedzinie upiększania dłoni i stóp.

Chore lub brzydko wyglądające paznokcie są najczęściej efektem ich niewłaściwej pielęgnacji, zaniedbań lub kontaktu z substancjami, które mogą mieć na nie destrukcyjny wpływ.

Nasi specjaliści nie tylko wykonają dla Ciebie zabiegi, które przywrócą Twoim paznokciom doskonały wygląd, ale też pokażą, jak na co dzień pielęgnować dłonie i stopy, aby jak najdłużej cieszyć się ich zdrowym i pięknym wyglądem.

Każda z nas marzy o pięknych i zdrowych paznokciach, jednak nie każda ma czas by o nie zadbać.

Odwiedź nas i pozwól o siebie zadbać...

Kontakt

Body Care Clinic

ul. Opolska 7/3

40-084 Katowice

Zainteresowany? Zadzwoń,

32 700 21 53

lub pozwól nam oddzwonić!

Promocje

więcej

Nasi partnerzy