NEWSLETTER

Prosimy o podanie adresu email, aby otrzymywać nasz newsletter informujący o aktualnościach.

KOSMETOLOGIA

10. Kriolipoliza

Kriolipoliza to bezinwazyjna metoda redukcji miejscowo zgromadzonej tkanki tłuszczowej. Dzięki miejscowemu schłodzeniu obszaru, na którym wykonywany jest zabieg, doprowadza się do uzyskania efektu lipolizy – rozpadu komórek tłuszczowych. Cały tłuszcz krystalizuje się, a następnie jest wydalany z organizmu przy pomocy naturalnych procesów fizjologicznych.

Kriolipoliza usuwa nadmiar zalegającej tkanki tłuszczowej np.: na brzuchu, boczkach czy bryczesach. Zabieg powoduje utratę 25-45% warstwy tłuszczu.

Nieocenioną zaletą zabiegu kriolipolizy jest to, że nie wymaga użycia igieł, skalpela, ani znieczulenia. Kontrolowane chłodzenie działa docelowo tylko na komórki tłuszczowe i tylko te eliminuje. 

Zabieg jest bezpieczny dzięki podwójnej kontroli nad temperaturą oddziałującą na skórę, naczynia krwionośne, nerwy, itp. Kriolipoliza zapewnia utratę od 25 do 45% grubości warstwy tłuszczu, a pierwsze efekty zaczynają być zauważalne już po ok. 2-3 tygodniach. Na efekt ostateczny należy zaczekać ok. 6 tygodni, po takim też czasie można wykonać kolejny zabieg na tą samą partię ciała.  

Po kriolipolizie dodatkowo wykonywany jest masaż endodermiczny na obszarze, na którym wykonywany był zabieg. Dzięki masażowi dodatkowo pobudza się procesy wydalania komórek tłuszczowych.

 

 

    

1. Tkanka tłuszczowa przed zabiegiem

 

 

2. Tkanka tłuszczowa w trakcie zabiegu,

zassanie skóry i jej schłodzenie

 

 

3. Redukcja tkanki tłuszczowej

 

 

4. Około 6 tygodni po zabiegu

 • Brzuch
 • Boczki
 • Ramiona
 • Wewnętrzna strona ud
 • Zewnętrzna strona ud tzw. bryczesy
 • Obszar nad kolanem
   

  

 • Redukcja miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej
 • Zmniejszenie obwodu w wybranych partiach ciała
 • Wyszczuplona sylwetka

Dużą zaletą kriolipolizy są możliwie szybko zauważalne efekty. W zależności od efektu jaki chce się osiągnąć zaleca się od 1-6 zabiegów. Pierwszy efekt zabiegu widoczny jest po upływie ok. 2-3 tygodni, ale dopiero po 6 tygodniach następuje całkowity rozpad likwidowanych komórek tłuszczowych.

 

Zabieg jest bezbolesny. Na początku w czasie przykładania głowicy można odczuwać minimalny dyskomfort wynikający z zassania skóry i chłodzenia, jednak po kilku minutach skóra przyzwyczaja się do tego odczucia.

 


KLIKNIJ I ZOBACZ CENĘ ZABIEGU

90-100 minut to czas, na który składa się kompleksowa konsultacja estetyczna poprzedzająca zabieg, wykonanie zabiegu właściwego oraz wykonanie masażu endodermicznego.

Kontakt

Body Care Clinic

ul. Opolska 7/3

40-084 Katowice

Zainteresowany? Zadzwoń,

32 700 21 53

lub pozwól nam oddzwonić!

Nasi partnerzy