NEWSLETTER

Prosimy o podanie adresu email, aby otrzymywać nasz newsletter informujący o aktualnościach.

KOSMETOLOGIA

12. Zamykanie naczyń VeinWave

Urządzenie VeinWave™ to najnowsza technologia pozwalająca na bezbolesne zamknięcie rozszerzonych naczynek krwionośnych. To najlepszy możliwy wybór dla osób zmagających się z problemem widocznych, pękniętych lub rozszerzonych naczynek. VeinWave gwarantuje niemal natychmiastowe, bezpieczne i trwałe usunięcie naczynek o określonej wielkości na twarzy, nogach, ramionach i innych częściach ciała.

Urządzenie wykorzystuje proces termo-koagulacji, polegający na dostarczeniu kontrolowanej dawki energii o wysokiej częstotliwości, co w efekcie doprowadza do podgrzania drobnych naczyń krwionośnych. Ciepło przenoszone jest do miejsca wykonywania zabiegu poprzez ultra-cienką, niklową igłę, zapewniającą dokładne dozowanie, bez żadnego wpływu na skórę. Dzięki temu nie pojawia się ryzyko uszkodzenia tkanek podczas zabiegu. Prąd częstotliwości radiowej przekazywany jest wyłącznie do słabych lub uszkodzonych naczynek krwionośnych, powodując ich zamknięcie i zniknięcie

 

 

WAŻNE!

Urządzenie VeinWave służy do zamykania naczyń o określonej wielkości i głębokości. Przy pomocy VeinWave nie wykonujemy zabiegów zamykania rozległych naczyń oraz żylaków zlokalizowanych na nogach i innych partiach ciała.

Pacjenci, którzy zmagają się z problemem dużych naczyń, żylaków lub innych problemów naczyniowych kierowani są do naszego specjalisty chirurga naczyniowego. Konsultacje i zabiegi w zakresie chirurgii naczyniowej wykonywane są w Body Care Clinic.

  • Twarz
  • Ciało

 

  • zamknięcie popękanych naczyń
  • redukcja rumienia
  • wizualna poprawa skóry
     

 

W zależności od wielkości i ilości rozszerzonych naczyń krwionośnych u każdego pacjenta ilość zabiegów jest bardzo indywidualna. Raz zamknięte naczynie przy pomocy urządzenia VeinWave nie otwiera się kolejny raz. Jednak u Pacjentów ze skłonnością do pękania naczynek i ze skóra naczyniową mogą otworzyć się naczynka zlokalizowane w pobliżu tego wcześniej zamkniętego.

U Pacjentów z dużą ilością rozszerzonych naczynek, zaleca się rozłożyć zabieg na kilka wizyt.  

Wśród pacjentów popularne jest porównanie tego zabiegu do ugryzienia komara bądź wyrwania włosa. Odczucia podczas zabiegu mogą być różne, w zależności od progu bólu pacjenta i obszaru na którym zamykane są naczynka.

Porównując do najbardziej popularnych metod zamykania naczyń jakim jest zabieg laserowy, zabiegi z użyciem VeinWave są niemal nieodczuwalne.

 

W czasie zabiegu na dany obszar, kosmetolog wykorzystuje max. 200-300 impulsów oddanych przez urządzenie (w zależności od obszaru). Ograniczona liczba impulsów spowodowana jest względami bezpieczeństwa Pacjenta. 


KLIKNIJ I POZNAJ CENĘ ZABIEGU

45 minut to czas, na który składa się kompleksowa konsultacja poprzedzająca zabieg oraz wykonanie zabiegu właściwego. 

Kontakt

Body Care Clinic

ul. Opolska 7/3

40-084 Katowice

Zainteresowany? Zadzwoń,

32 700 21 53

lub pozwól nam oddzwonić!

Nasi partnerzy