NEWSLETTER

Prosimy o podanie adresu email, aby otrzymywać nasz newsletter informujący o aktualnościach.

KOSMETOLOGIA

9. Ultradźwięki

Ultradźwięki to fale dźwiękowe, których słuch ludzki nie rejestruje i nie odczuwa. Fale ultradźwiękowe wnikają daleko w głąb skóry stymulując jednocześnie pracę komórek, przez co wpływają korzystnie na krążenie krwi w ciele. Wnikanie ultradźwięków w skórę powoduje masaż jej wewnętrznych warstw i rozbudza naturalną aktywność kolagenu – dzięki temu skóra staje się bardziej elastyczna.

Zabieg doskonale wspomaga proces odchudzania, jest świetną alternatywą dla zabiegów lipolizy laserowej i innych. Łączy w sobie efekt estetyczny jak i zdrowotny, przy okazji wyszczuplenia i redukcji cellulitu zabieg pobudza krążenie i poprawia metabolizm.

Podczas zabiegu kosmetolog używa głowicy, do której dochodzą  ultradźwięki. Przesuwa ją po wybranym obszarze ciała, dzięki czemu ultradźwięki uderzają w komórki tłuszczowe, co powoduje ich uszkodzenie i uwolnienie z nich nagromadzonego tłuszczu. Uwolnione w ten sposób trójglicerydy, tłuszcze i ich pochodne transportowane są do wątroby, a następnie wydalane wraz z przemianą materii. W ten prosty sposób możemy usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów ciała: uda, talia, biodra, ramiona, okolice kolan. Dodatkowo po każdym zabiegu kosmetolog wykonuje masaż endodermiczny, który ma na celu wspomaganie działania zabiegu głównego.

  • Ciało

  • Redukcja tkanki tłuszczowej
  • Napięta i jędrna skóra
  • Utrata centymetrów w obwodzie
  • Wyszczuplona i wymodelowana sylwetka
  • Redukcja cellulitu
  • Pobudzenie krążenia i poprawa metabolizmu
     

Aby zabiegi z wykorzystaniem ultradźwięków przynosiły najlepsze i trwałe rezultaty należy wykonać je w serii od 8-12 zabiegów w odstępach czasowych co ok 10 dni. By zwiększyć efekt zabiegu zaleca się picie dużej ilości wody oraz zwiększenie aktywności fizycznej. Dokładna liczba i częstotliwość wykonywania zabiegów ustalana jest podczas kompleksowej konsultacji estetycznej przed zabiegiem i jest uzależniona od kondycji skóry Pacjenta oraz od efektu jakiego oczekuje.

Zabieg z użyciem ultradźwięków jest zupełnie bezbolesny. Po kilku minutach od rozpoczęcia zabiegu odczuwalne jest ciepło, słychać również wysokie dźwięki pulsacji, do których po chwili można się przyzwyczaić.


KLIKNIJ I ZOBACZ CENĘ ZABIEGU

Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą, kompleksową konsultacją estetyczną z kosmetologiem. Łączny czas zabiegu i konsultacji to ok. 60-70 minut w zależności od obszaru zabiegowego.

 

Kontakt

Body Care Clinic

ul. Opolska 7/3

40-084 Katowice

Zainteresowany? Zadzwoń,

32 700 21 53

lub pozwól nam oddzwonić!

Nasi partnerzy