Jak oceniają nas nasi pacjenci?

%

Poczucie bezpieczeństwa

Oceń nas!
Kliknij powyżej w odpowiednią
ilość gwiazdek.

%

Efekty mojego zabiegu

Oceń nas!
Kliknij powyżej w odpowiednią
ilość gwiazdek.

%

Standard obsługi

Oceń nas!
Kliknij powyżej w odpowiednią
ilość gwiazdek.

%

Atmosfera
kliniki

Oceń nas!
Kliknij powyżej w odpowiednią
ilość gwiazdek.

%

Skorzystam ponownie

Oceń nas!
Kliknij powyżej w odpowiednią
ilość gwiazdek.

%

Polecam
body care clinic

Oceń nas!
Kliknij powyżej w odpowiednią
ilość gwiazdek.

Podziękowania pacjentów body care clinic

 

Opinie w sieci

kachapodgorna

(9 październik 2016)

Pani doktor jest świetnym lekarzem potrafiącym doradzić pacjentce zabieg, który najskuteczniej poprawi jej urodę i naturalny wygląd. Należy do tej grupy ludzi, którzy potrafią każdemu poświęcić swoją uwagę. Podczas wizyt czuję się tak jakbym była jej jedyną, wyjątkową pacjentką. To cudowny, empatyczny człowiek słuchający innych i potrafiący w konstruktywny sposób im pomóc.

Pani Doktor, dziękuję bardzo!

Zygmunt

(27 luty 2015)

Bardzo profesjonalny lekarz. Byłem na konsultacji w dosyć niestandardowej sprawie, ale Pani Monika na prawdę dobrze i rzeczowo mi dordziła. Nie korzystałem jeszcze z zabiegów, ale żona jest po kilku i też jest bardzo zadowolona. Pozdrawiam serdecznie Z.

gosia.domka

(5 maja 2015)

Trafiłam do tego gabinetu z polecenia koleżanki i nie zawiodłam się. Niestety jak do tej pory miałam przykre doświadczenia z zabiegami tego typu – opadnięte brwi i prawie zerowe efekty po mezoterapiach, no i oczywiście nikt nie poczuwał się do obowiązku żeby mi pomóc… Odważyłam się jeszcze raz, umówiłam się do Pani Doktor Moniki i jestem bardzo zadowolona. Przemiła kobieta, doskonałe wyczucie, cierpliwa i na prawdę się mną zaopiekowała. 

Czytaj dalej

Z dużą ostrożnością podchodzę teraz do jakiegokolwiek zabiegu, który robie, ale teraz wiem, że mam efekt i czuje się bezpiecznie.

Mr. M

(8 miesięcy temu)

Skorzystałem i nie żałuję. Punktualnie, fachowo, nowocześnie i bez bólu. Polecam to miejsce.

Teresa Werner-Więckowska

(19 marca 2017)

Do Pani doktor Mazur trafiłam z polecenia.Bardzo czujna bo zniechęcona wizytami u poprzedniego lekarza.Po których to wizytach niezauwazalam ani szczegolnych zmian na lepsze.Wizyta u Pani doktor juz pierwsza bardzo kontaktowa i z konkretnymi propozycjami.Jestem trzy tygodnie po pierwszej wizycie i prxyznam , że efekty widzę. 

Czytaj dalej

Wprawdzie kosztuje to trochę pieniędzy i raczej jestem za systamatycznym poddawaniem się zabiegom mniej” kieszeniowych” na raz ale mając juz skalę porównawczą absolutnie cena jest adekwatna do włożonego wysiłku i materiału. Wszystko pod okiem pacjenta. I to jest ok.Na pewno nie jest to moja ostatnia wizyta u Pani Doktor.Czuję się pewnie i widzę efekty.A trochę lat juz mam i z taką buzia trzeba juz troche więcej popracować. I Pani Doktor absolutnie profesjonalnie do tego podeszla.Za tydzień mam kolejną wizytę. Serdecznie wszystkim polecam.Szczególnie paniom w wieku „pobalzakowskim”.Panią Doktor i mile panie w Rejestracji serdecznie pozdrawiam.Do zobaczenia.

AGA

(23 lipca 2015)

Polecam Panią Doktor i cały zespół Body Care Clinic – uwielbiam do Was przychodzić i zawsze dostaje to czego chcę! Polecam

Olaaaa78

(4 września 2015)

Miejsce godne polecenia. Fantastyczna atmosfera i zespół dobrych fachowców. Dzięki Paniom kosmetolog w końcu po wielu latach pozbyłam się przebarwień z którymi nikt wcześniej nie potrafił sobie poradzić. Ceny dosyć wysokie, ale za to jak się tam czułam nie żałuję ani jednej złotówki 🙂

dominika kurzeja

(2 lata temu)

Po wielu eksperymentach w końcu trafiłam do Body Care. Z czystym sumieniem polecam!

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? ZADAJ NAM PYTANIE LUB UMÓW SIĘ NA KONSUTLACJĘ.

Co możesz teraz zrobić?

POZNAJ NASZYCH EKSPERTÓW

zobacz więcej

Zobacz w czym możemy Ci pomóc

zobacz więcej

Umów się na bezpłatną konsultację

zobacz więcej