Aleksandra Lipka-Trawińska
dermatolog, wenerolog, trycholog

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Tematyką chorób skóry zajmuję się od 1994r. Od tego czasu współpracowała i uczyła się kolejno w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr IV w Bytomiu oraz I Klinice Dermatologii i Wenerologii w Katowicach uzyskując pierwszy i drugi stopień specjalizacji z zakresu dermatologii i wenerologii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Poprzez aktywny udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych stale podnosi swoją wiedzę, doświadczenie kwalifikacje i umiejętności. Przez lata pracy jej szczególną uwagę zwróciły zależności pomiędzy dolegliwościami skórnymi, a sferą psychiczną (szczególnie emocjonalną) chorego. Psychodermatologia pozwala na bardziej całościowe, interdyscyplinarne i psychosomatyczne podejście do pacjenta. Dotyczy to nie tylko już uznanych dermatoz zaostrzających się w przebiegu sytuacji stresowych ale także większości chorób dermatologicznych.

W Body Care Clinic głównym przedmiotem pracy dr Lipki-Trawińskiej jest prowadzenie konsultacji specjalistycznych w zakresie swoich specjalizacji w tym szczególnie konsultacji dermatologicznych w kierunku diagnozowania i usuwania zmian skórnych, terapii trądziku różowatego i innych form, terapii chorób związanych z owłosieniem oraz wykonywanie zabiegów dermatologicznych, np. laserowych.

W klinice ściśle współpracuje z dr n. med. Anną Dedą, łącząc terapia farmakologiczne z zabiegami kosmetologicznymi.

Certyfikaty

Zabiegi

KONSULTACJE DERMATOLOGICZNE | DIAGNOSTYKA ZMIAN SKÓRNYCH | DIAGNOSTYKA CHORÓB SKÓRY | DIAGNOSTYKA CHORÓB SKÓRY OWŁOSIONEJ GŁOWY

Opinie o specjaliście

Pani Doktor bardzo profesjonalna, rzeczowa, konkretna, przyjazna i sympatyczna. Mogę tak wymieniać same dobre cechy…Jestem na początku terapii więc nie mogę na razie wypowiadać się o efektach kuracji;) Ale najważniejsze jest to że Pani Doktor widać że chce pomóc. Z uśmiechem można iść na wizytę bez żadnego strachu o cokolwiek. Dlatego Każdemu z całego serca naprawdę POLECAM! 🙂

STRENGHT1984, Znany Lekarz


Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Po przedstawieniu dolegliwości , Pani doktor postawiła wstępną diagnozę , przepisała leki oraz zleciła wykonanie badań. Kolejna wizyta za miesiąc. Jestem zadowolona z wyboru tego lekarza.

ola098, Znany Lekarz


Dziś odbyła się pierwsza wizyta u Pani Doktor jestem bardzo zadowolona, uzyskałam wszystkich informacji o które zapytałam i nawet ponadto… Pani Doktor naprawdę z powołania , skupia się tylko i wyłącznie na pacjencie i jego chorobie. Dała mi dziś wiarę którą utraciłam. Naprawde polecam, wiem wszystko o swojej chorobie za co bardzo dziekuje, życzę każdemu tak kompetentnego lekarza!!!

Mariola Fedon, Znany Lekarz

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? ZADAJ NAM PYTANIE LUB UMÓW SIĘ NA KONSUTLACJĘ.

Co możesz teraz zrobić?

POZNAJ NASZYCH EKSPERTÓW

zobacz więcej

Zobacz w czym możemy Ci pomóc

zobacz więcej

Umów się na bezpłatną konsultację

zobacz więcej