ANNA SMOLIŃSKA
kosmetolog

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Kosmetologia, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu laseroterapii oraz modelowania sylwetki. Prowadzi pacjentów przy złożonych terapiach redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, specjalizuje się w terapiach redukcji rozszerzonych naczyń krwionośnych. Wszystkie zabiegi wykonuje w ścisłej współpracy z lekarzami Body Care Clinic.

Podczas swojej pracy z pacjentem zwraca szczególną uwagę na potrzebę łączenia terapii zabiegowej w klinice z pielęgnacją w zaciszu domowym – pomaga w doborze odpowiednich do tego celu dermokosmetyków i programów pielęgnacyjnych. Tak jak znaczna część naszego zespołu chętnie dzieli się swoją wiedzą z innymi prowadząc zajęcia jako wykładowca w profilowanej szkole policealnej. Prywatnie Ania jest miłośniczką podróży, tenisa i gry na pianinie.

Żywiołowa, uśmiechnięta, nieustannie rozsyła pozytywną energię i zaraża dobrym nastrojem. Lubi kontakt z pacjentami, każdy zabieg to okazja do ciekawej rozmowy. Pacjenci, Ani mogą liczyć nie tylko na poprawę urody, ale także samopoczucia.

Certyfikaty

Opinie o specjaliście

Pani Anna to doskonały specjalista! Czuje się bezpiecznie kiedy kładę się na jej fotel zabiegowy. Dzięki niej pozbyłam się naczynek z całej twarzy!

Ania, Dąbrowa Górnicza


Bałem się swojej pierwszej wizyty w takim miejscu, powiedzmy „nie męskim”. Pani Ania wykazała się totalnym profesjonalizmem, dzięki niej ta wizyta przebiegła bez wstydu…

Tomek, Katowice


Pani Aniu – oboje mąż i ja jesteśmy zadowoleni z mojego jędrnego ciała ;)))

Justyna, Katowice

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? ZADAJ NAM PYTANIE LUB UMÓW SIĘ NA KONSUTLACJĘ.

Co możesz teraz zrobić?

POZNAJ NASZYCH EKSPERTÓW

zobacz więcej

Zobacz w czym możemy Ci pomóc

zobacz więcej

Umów się na bezpłatną konsultację

zobacz więcej