JAKUB GĘBORSKI
specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej

Dr Jakub Gęborski jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej. Aktualnie pracuje na stanowisku starszego asystenta w Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Angilogii w Górnośląskim Centrum Medycznym w Katowicach Ochojcu. Ukończył specjalizację z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej.

Od czasu ukończenia stażu podyplomowego wykonywał swoją pracę w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 3 w Rybniku w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej, gdzie uzyskał tytuł specjalisty chirurgii ogólnej. Od wielu lat jego zainteresowaniem jest chirurgia naczyniowa oraz diagnostyka USG Doppler.

Uzyskał certyfikat Polskiego Towarzystwa USG w zakresie badania Dopplera naczyń. W Body Care Clinic dr Jakub Gęborski prowadzi konsultacje oraz zabiegi w zakresie chirurgii naczyniowej.

Certyfikaty

Zabiegi

KONSULTACJE CHIRURGII NACZYNIOWEJ | DIAGNOSTYKA CHORÓB ŻYŁ | BADANIE USG DOPPLER | SKLEROTERAPIA | LECZENIE ŻYLAKÓW – EVRF

Opinie o specjaliście

Lekarz godny polecenia swoją prace wykonuje sumiennie,zna się na rzeczy,bardzo szczegółowo wyjaśnia przebieg zabiegu jestem zadowolona z efektu leczenia zylakow!

Iwona Prazmowska, Znany Lekarz


Dobry fachowiec, ludzki, miły , sympatyczny . Każdego pacjenta traktuje indywidualnie . Polecam w 100%.

Małgorzata Gruca, Znany Lekarz

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? ZADAJ NAM PYTANIE LUB UMÓW SIĘ NA KONSUTLACJĘ.

Co możesz teraz zrobić?

POZNAJ NASZYCH EKSPERTÓW

zobacz więcej

Zobacz w czym możemy Ci pomóc

zobacz więcej

Umów się na bezpłatną konsultację

zobacz więcej