KATARZYNA BRZOZOWSKA
kosmetolog

Ukończyła studia magisterskie na kierunku Kosmetologia, Śląskiego Uniwersytetu  Medycznego w Katowicach. Specjalizuje się w przeprowadzaniu zabiegów na twarz i ciało z wykorzystaniem aparatury medycznej oraz tych bez użycia sprzętów. W najbliższym obszarze jej zainteresowań znajdują się również zabiegi pielęgnacyjne i ich doskonały wpływ nie tylko na skórę, ale też psychikę pacjenta.

Wieloletnie doświadczenie i zdobyte umiejętności  pozwalają  Katarzynie na kompleksowe podejście do estetyki twarzy i ciała, co przynosi  bardzo dobre rezultaty i szerokie grono zadowolonych, powracających pacjentów. Jest zwolenniczką prewencji w zapobieganiu starzeniu się skóry. Podczas zabiegu dużą uwagę przywiązuje do odpowiedniej atmosfery, wprowadzając pacjenta w przyjemny stan relaksu i odpoczynku.

Na co dzień chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem z innymi, prowadzi  zajęcia ze słuchaczami szkoły policealnej z zakresu kosmetologii. Prywatnie uwielbia wędrówki po górach, jazdę na rowerze oraz spotkania z przyjaciółmi.

Certyfikaty

Opinie o specjaliście

Pani Kasia to przemiła osoba, na zabiegach u niej potrafię się naprawdę dobrze zrelaksować, zawsze wie jak się mną zająć.

Krystyna, Sosnowiec


Polecam zabiegi u Pani Brzozowskiej, moja twarz jest dowodem na to, że wie co robi. Pani Kasia jestem wdzięczna za moją nową twarz bez przebarwień.

Dorota, Katowice


Swoje brwi jestem w stanie oddać tylko jej. Doskonały kształt i idealny kolor. To niby taki prosty i szybki zabieg, ale wiele zmienia na twarzy. Super Pani Kasiu! Dzięki!

Patrycja, Katowice

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? ZADAJ NAM PYTANIE LUB UMÓW SIĘ NA KONSUTLACJĘ.

Co możesz teraz zrobić?

POZNAJ NASZYCH EKSPERTÓW

zobacz więcej

Zobacz w czym możemy Ci pomóc

zobacz więcej

Umów się na bezpłatną konsultację

zobacz więcej