LILIANNA SMACZNY
dermatolog, wenerolog

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jestem wieloletnim członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych. Dr Lilianna Smaczny od wielu lat pracuje jako dermatolog i wykładowca dzieląc się swoją wiedzą i umiejętnościami ze studentami Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie.

W swojej karierze miała możliwość pełnić funkcję zastępcy ordynatora na Oddziale Dermatologicznym w Chorzowskim Szpitalu. W swojej codziennej pracy niezwykle ceni sobie przyjazne i szczere relacje z pacjentami. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i holistycznie czego efektem jest w tej chwili już kilkuset zadowolonych pacjentów.

Co dr Smaczny robi kiedy nie pracuje? Jej pasją są dalekie podróże, najlepiej w dzikie zakątki świata, tam gdzie nie dotarł jeszcze 21 wiek! W wolnym czasie chętnie oddaje się dobrej lekturze i z przyjemnością ogląda kolejne produkcje filmowe.

Zabiegi

KONSULTACJE DERMATOLOGICZNE

Opinie o specjaliście

Pani Doktor wysłuchała mnie cierpliwie. Pomogła mi stawiając trafna diagnozę i przepisała odpowiednie leki i maści. Na wizytę nie czeka sie długo, mozna sie juz umówić na następny dzien. Polecam.

Iza/Znany Lekarz


Przemiły lekarz! Teraz tak rzadko się to zdarza. Pani doktor prowadziła moje leczenie atopowego zapalenia skóry, walczyłyśmy ponad rok żeby doprowadzić mnie do „stanu używalności” i w końcu się udało!

Dorota, Sosnowiec

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? ZADAJ NAM PYTANIE LUB UMÓW SIĘ NA KONSUTLACJĘ.

Co możesz teraz zrobić?

POZNAJ NASZYCH EKSPERTÓW

zobacz więcej

Zobacz w czym możemy Ci pomóc

zobacz więcej

Umów się na bezpłatną konsultację

zobacz więcej

miejsce

KLINIKA MEDYCYNY
ESTETYCZNEJ I KOSMETOLOGII BODYCARE CLINIC

 

ul. Opolska 7/3
(WEJŚCIE OD UL. SOKOLSKIEJ)
40-084 Katowice

 

Ikona telefonu

tel. 32 700 21 53

 

mail
info@bodycareclinic.plZapraszamy

przez 6 dni w tygodniu

 

Poniedziałek 8:00-20:-00

Wtorek 8:00-20:-00

Środa 8:00-20:-00

Czwartek 8:00-20:-00

Piątek 8:00-20:-00

Sobota 9:00-15:-00

Rejestracja on-line dostępna przez całą dobę, 7 dni w tygodniu!