MONIKA MAZUR
lekarz medycyny estetycznej

Dr Monika Mazur ukończyła studia na Śląskiej Akademii Medycznej w 1996r. Początkowa praca w Klinice Neurologii skłoniła ją do poszukiwania dróg i metod powstrzymywania procesu starzenia się skóry. Dr Mazur jest absolwentką studiów podyplomowych w dziedzinie kosmetologii lekarskiej oraz aktywną uczestniczką wielu kursów doskonalących umiejętności w zakresie medycyny estetycznej, która stała się jej największą pasją.

Co dr Mazur mówi o swojej pracy: „Wpływając na wygląd człowieka, poprawiając mankamenty jego urody niejednokrotnie uzdrawiamy nie tylko jego ciało, ale również duszę. Pragnę wstrzymywać dla Państwa czas, abyście mogli się nim dłużej cieszyć.” Podczas konsultacji z dr Mazur nie ma tematów tabu. Zanim zacznie pracę z Twoim ciałem, będzie chciała poznać Ciebie – Twoje potrzeby, styl i tryb życia, otoczenie – wszystko po to, aby jak najlepiej zadbać o Ciebie i Twoja skórę.

To co wyróżnia ją spośród innych specjalistów to ciągłe poszukiwanie lepszych i bardziej naturalnych rozwiązań estetycznych. Wg Pani doktor dobrze wykonany zabieg estetyczny przynosi rezultaty estetyczne, nie dramatyczne.

Certyfikaty

Opinie o specjaliście

Pani doktor jest świetnym lekarzem potrafiącym doradzić pacjentce zabieg, który najskuteczniej poprawi jej urodę i naturalny wygląd. Należy do tej grupy ludzi, którzy potrafią każdemu poświęcić swoją uwagę. Podczas wizyt czuję się tak jakbym była jej jedyną, wyjątkową pacjentką. To cudowny, empatyczny człowiek słuchający innych i potrafiący w konstruktywny sposób im pomóc.

Katarzyna, Katowice


Rzadko sie dzieje tak, że lekarz poświęca pacjentowi tyle uwagi i czasu ile ten potrzebuje. Cierpliwie i z uśmiechem na twarzy słucha i tłumaczy jakie rozwiązania będa najlepsze, co robić a czego lepiej nie.

Zanim trafiłam do Pani Doktor przeczytałąm te wszyskie opinie i mogę je potwierdzić!! Dla mnie Doktor Mazur to mistrzyni w dziedzinie medycyny estetycznej. Nie ma obaw o sztuczność i brak rozwagi. Polecam bardzo!

Bożena, Pyskowice


Świetny lekarz! Robiłam u Pani Doktor zabieg z toksyną botulinową. Bardzo się bałam i okazało się, że zupełnie nie potrzebnie. Przede wszystkim przed zabiegiem miałam wszystko dokładnie wyjaśnione, prawie narysowane! Zabieg nie bolał, a efekt jest subtelny i naturalny.

Michalina, Katowice

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? ZADAJ NAM PYTANIE LUB UMÓW SIĘ NA KONSUTLACJĘ.

Co możesz teraz zrobić?

POZNAJ NASZYCH EKSPERTÓW

zobacz więcej

Zobacz w czym możemy Ci pomóc

zobacz więcej

Umów się na bezpłatną konsultację

zobacz więcej