Dekolt i szyja – zapominane obszary?

Ujędrnienie, napięcie skóry, zmniejszenie rozszerzonych porów i redukcja blizn i rozstępów. To wszystko bez złuszczania i konieczności zostania w domu.

Kosmetologia i medycyna estetyczna oferują nam gamę przeróżnych zabiegów, które pomogą nam zachować promienny i młody wygląd naszej twarz. Od zabiegów laserowych, po peelingi chemiczne i białą kosmetykę możemy przebierać w ofertach i odpowiednio zadbać o naszą skórę. Tylko co z innymi okolicami takimi jak szyja, dekolt, czy dłonie? Czy są one mniej ważne?

Dekolt, szyja, czy dłonie są to podobnie jak twarz najbardziej narażone na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne obszary naszej skóry. Promieniowanie UV, które tak niekorzystnie wpływa na naszą skórę, degradując włókna skóry właściwej, co przyśpiesza proces jej starzenia, jak i wiele innych czynników- mróz, zanieczyszczenia, wahania temperatury, chemikalia, wszystko to sprawia ze nasza skóra wygląda z roku na rok gorzej. Należy też pamiętać o tym, że są to okolice najbardziej widoczne i najczęściej przez nas eksponowane. Warto więc odpowiednio o nie zadbać.

Wybrane zabiegi z zakresu kosmetologii, które pozwolą zachować dobry wygląd twojej szyi, dekoltu i dłoni:

PRX- T33 

Jest to połączenie kwasu TCA, nadtlenku wodoru i kwasu kojowego zapewniające chemiczną rewitalizację skóry. Taka formuła sprawia, że PRX nie jest typowym peelingiem chemicznym, pomimo sposobu aplikacji, ale zabiegiem mocno przebudowujący strukturę skóry bez efektu złuszczania. Zabieg ten idelanie nadaje się dla osób z brakiem jędrności skóry i drobnymi zmarszczkami. Poprawi napięcie skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni, jednocześnie redukując przebarwienia, zwężając pory i rozświetlając cerę. Zabieg ten można łączyć z innymi metodami, jak i potraktować w kategorii zabiegu bankietowego, ponieważ jest szybki, nie musisz się do niego przygotowywać, a efekt jest widoczny natychmiastowo po aplikacji preparatu.

PRT-T33_bodycareclinic PRT-T33_bodycareclinic PRT-T33_bodycareclinic
Fala radiowa (RF)

Włókna skóry właściwej stają się z upływem czasu bardziej rozciągnięte, a ich struktura jest mniej uporządkowana. Pod wpływem efektu termicznego emitowanego przez fale radiowe dochodzi do zagęszczenia i skrócenia tych włókiem. Efekt to poprawa napięcia, jędrnosci skóry i spłycenie drobnych zmarszczek. Zabieg ten również należy do kategorii zabiegów bankietowych. Nie wymaga przygotowania ani okresu rekonwalescencji. Napięcie skóry jest widoczne już po 1 zabiegu, ale dla finalnego efektu i przebudowy skóry zalecane jest wykonanie serii zabiegów.


Zobaczcie efektu uzyskane na brzuchu naszej Pacjentki!

Radiofrekwancja mikroigłowa

To połączenie dwóch technologii: fali radiowej i mikronakłuć. Fala radiowa działa tutaj dokładnie tak samo jak zostało to opisane powyżej, wpływając bezpośrednio na zagęszczenie włókien skóry właściwej. Dodatkowo głowica wyposażona jest w kilkadziesiąt mikroigieł o różnej długości, które dokładnie nakłuwają skórę. Powoduje to wystąpienie mikrourazów i mikrokrwawień. Nasz organizm zachowuje się tak jak przy klasycznym zranieniu, czyli inicjuje procesy naprawcze i regeneracyjne. Zabieg ten jest bardziej inwazyjny niż sama fala radiowa, nasza skóra jest narażona na różnego rodzaju infekcje, dlatego tak ważne jest stosowanie się do zaleceń pozabiegowych.

Icoone/Endermologia

Zabiegi masażu próżniowego, mechanicznie pobudzą włókna skóry do pracy, a co za tym idzie poprawią jej jędrność i napięcie. Specjalne głowice wyposażone są w komorę zasysającą oraz rolki/klapki, które milimetr po milimetrze dokładnie przemasują skórę. Poza efektem ujędrniającym zwiększamy ukrwienie skóry, a co za tym idzie jej lepsze odżywienie, dotlenienie i detoksykację. Zabiegi te są całkowicie bezinwazyjne i mogą być zastosowane praktycznie u każdego (nawet u kobiet w ciąży). Dodatkowym atutem jest bezbolesność i relaks podczas zabiegu.

Więcej o zabiegach przeczytasz na naszej stronie www: https://bodycareclinic.pl

Masz więcej pytań? Zadzwoń 32 700 21 53 lub odwiedź naszą stronę internetową www.bodycareclnic.pl

Przewiń do góry

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Body Care Clinic zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).

Akceptuję politykę prywatności