Dobra konsultacja twarzy – dlaczego jest taka ważna i jak powinna wyglądać?

Kosmetolog Anna Machnik: Dzisiaj powracam do Was z tematem konsultacji – tym razem na tapet idzie twarz!

Ostatnio odnoszę wrażenie, że wielu z Was jej nie chce, rezygnuje – zapisuje się od razu na zabieg. Może jest to spowodowane tym, że aktualnie macie wiele innych możliwości na zdobycie wiedzy dotyczącej zabiegu i taka wizyta jest właściwie po prostu stratą czasu. A może powód jest zupełnie inny – mi nie znany.

Niezależnie od przyczyny zapominacie o jednym ważnym aspekcie. A mianowicie o efektach konsultacji. Dzięki takiej wizycie dowiesz się jaki zabieg jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni, a jakich powinieneś się wystrzegać. Dodatkowo porozmawiamy o prawidłowej pielęgnacji Twojej skóry oraz jakich kosmetyków najlepiej używać, żeby zapewnić jej właściwie oczyszczenie, nawilżenie i odżywienie.

Zabieg Endermolgii LPG na twarz – niweluje obrzęki, poprawia ukrwienie, wygładza skórę.

Oferta zabiegów w naszej klinice jest wyjątkowo szeroka – znajdują się w niej zabiegi i kuracje niwelujące wiele problemów i niedoskonałości, z którymi się borykamy. Doradzimy, który zabieg będzie najwłaściwszy dla osiągnięcia wymarzonych efektów i walki z Twoim problemem.

Ulubione zabiegi kosmetologiczne naszych Pacjentów:
Dermapen- https://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi/mikronakluwanie-dermapen/
Peelingi kosmetyczne – https://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi/peelingi-kwasy-chemiczne/
PRX T-33 – https://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi/prx-t33-mechaniczna-biostymulacja-skory-2/
Mikrodermabrazja korundowa – https://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi/mikrodermabrazja-korundowa/
Peeling frakcyjny Co2RE – https://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi/peeling-frakcyjny-laser-co2re/


A teraz praktyka w teorii 🙂 Sama konsultacja trwa około 40 minut. W tym czasie przeprowadzamy dokładny wywiad, przyglądamy się dokładnie Waszej skórze. Robimy też dokumentację fotograficzną. Tak wiem, mało kto chce zdjęcia. Ale pamiętajcie – one są zarówno dla mnie jak i dla Ciebie. Możemy zobaczyć jak wyglądała skóra przed zabiegiem, a jak po całej serii. I wierzcie mi na słowo, że człowiek bardzo szybko przyzwyczaja się do swojego wyglądu i zapomina o tej plamce pod okiem, która była 😉

Dodatkowo na konsultacji dopytujemy się o ewentualne przeciwskazania. Nie raz zdarzyło się, że zabieg na który Pacjent się zapisał – nie odbył się właśnie dlatego, że istniały przeciwskazania.

Trzeba również pamiętać, że jeśli chodzi o skórę twarzy to jeden zabieg to zawsze coś, ale mało. Dlatego jeśli chcesz cieszyć się efektami jak najdłużej pamiętaj o tzw. seriach zabiegowych. Ktoś kiedyś powiedział mi jedno fajne zdanie, ze skórą twarzy jest jak z ubezpieczeniem samochodu. Inwestujesz w swoją przyszłość! Także moi drodzy do dzieła i marsz na konsultacje 🙂

Konsultacja dermatologiczna z dr Aleksandra Lipką-Trawińską oraz dr n. med. Anną Deda – Body Care Clinic

Ah, pamiętam, że już o tym wspominałam, ale kosmetolog też człowiek i wahać się może. Więc jeśli na Twojej skórze znajdują się niezauważone przez Ciebie wcześniej lub zignorowane zmiany, kosmetolog z pewnością się nimi zainteresuje i pokieruje Cię odpowiednio, jeśli będą one wymagały konsultacji z dermatologiem. Także dalej jesteście pod naszą opieką.

I teraz jeszcze takie ładne zdanie na zakończenie. Jeśli chcesz by Twoja skóra była zawsze w znakomitej formie dbaj o nią nie tylko w gabinecie, ale również w domu. To jakich kosmetyków używasz na codzień jest bardzo istotne. Jeśli będziesz korzystać nawet z najlepszych i najdroższych zabiegów w gabinecie/ salonie/ klinice urody, a w domu będziesz używać nieodpowiednich dla Twojej skóry preparatów, nie osiągniesz satysfakcjonujących efektów.

O pielęgnacji skóry twarzy w domu pisałam we wcześniejszym wpisie: https://bodycareclinic.pl/blog/pielegnacja-domowa-skory-twarzy/

My kosmetolodzy zalecamy aby do pielęgnacji skóry podchodzić kompleksowo, dlatego tak istotna jest konsultacja z odpowiednim specjalistą.

Wasza

Anna M. 👉 https://bodycareclinic.pl/o-nas/specjalisci-bcc/anna-machnik/

W listopadzie 2020 umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ z lekarzem medycyny estetycznej Moniką Mazur oraz kosmetologiczną do specjalistów: Sandry Malinowskiej i Anny Machnik. Umów wizytę online (kliknij tutaj) lub zadzwoń 32 700 21 53.

Masz więcej pytań? Zadzwoń 32 700 21 53 lub odwiedź naszą stronę internetową www.bodycareclnic.pl

Przewiń do góry

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Body Care Clinic zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).

Akceptuję politykę prywatności