Dobra konsultacja na ciało – dlaczego jest taka ważna i jak powinna wyglądać?

Wiosna przyszła, lato przed nami zbliża się wielkimi krokami! Liczę na to, że w szybkim czasie wyskoczymy już z tych grubych ciuchów, a nawet tych przejściowych wiosennych i zaczniemy pokazywać trochę ciała 🙂 #annamachnik

A co zrobić, żeby czuć się dobrze w własnym ciele? Zadbać trochę o siebie. Wiem, nie każdy wie co to tak naprawdę znaczy i co właściwie można ze sobą zrobić. Internet ostatnio huczy od informacji, co można czego nie można, co się powinno a czego nie jeśli chodzi o nasze ciało. Człowiek z natłoku informacji naprawdę może zwariować.

I tutaj z pomocą jak rycerz na białym koniu przychodzimy my- kosmetolodzy z konsultacjami.

W zawodzie kosmetologa pracuję już kilka lat i zauważyłam, że z jakiegoś powodu nie jesteście jeszcze pewni/pewne tych konsultacji.

Dlatego dzisiaj postaram się powiedzieć jak to mniej więcej wygląda i po co tak naprawdę są te nasze konsultacje. Może zacznę jak już wcześniej wspomniałam od ciała? Hmm…

Nie taki diabeł straszny! Konsultacje to główne narzędzie naszej pracy, od której zaczynamy! Od tego wszystko się zaczyna. Nasza przygoda z zabiegami, z pielęgnacją gabinetową  jak i domową.

W Body Care Clinic oferujemy Wam aktualnie bezpłatne konsultacje z kosmetologami w związku z akcją #projektlato www.projektlato.com.pl.

Podczas takiej wizyty nie dzieje się nic strasznego. Dowiadujemy się od Was, jaki prowadzicie tryb życia np. czy aktywnie czy jesteście uziemieni przed komputerem, dopytujemy jak wygląda Wasze menu, czy używacie używek – ale spokojnie to nie policja 🙂 Przeprowadzamy nic innego jak wywiad, przyglądamy się dokładnie Waszej skórze, a to tylko po to albo aż po to, żeby dzięki temu dobrać nie tylko najlepszą metodę, ale i zaplanować całą kurację „od a do z”. Po prostu z doświadczenia wiemy, że jeden zabieg to zdecydowanie za mało, żeby cieszyć się długoterminowymi efektami, dlatego też większość zabiegów wykonujemy w seriach. A taka indywidualnie dobrana terapia daje większe możliwości uzyskania jak najlepszych rezultatów.

Podczas takiej wizyty dokładnie sprawdzamy czy nie istnieją żadne przeciwskazania do wykonania zabiegu. Dlatego warto na taka konsultację być przygotowanym i wiedzieć na co jest się uczulonym, jakie leki się bierze i czy są jakieś choroby o których powinnyśmy wiedzieć. I to nie jest wścibstwo z naszej strony, a troska. Ponieważ najważniejsze jest Wasze zdrowie i bezpieczeństwo.

I teraz uwaga, w związku z tym, że czasem też miewamy wątpliwości, możemy Was skierować np. do dermatologa albo do lekarza med. est. Którzy współpracują z naszą placówką. Także jesteście wspaniale zaopiekowani. Nie ma możliwości abyśmy zostawiły Was z jakimś problemem i odesłały do domu!

Świat ruszył nieźle do przodu i mamy większe możliwości aby skorzystać z nowoczesnych zabiegów. Obecne technologie pozwalają nam uzyskać wyraźne, ale przy tym nieprzerysowane efekty. Tylko pamiętajcie o jednym. Naprawdę ważne jest to aby udać się do profesjonalnej placówki, gdzie fachowcy będą kierować się wiedzą, doświadczeniem i wyczuciem. Nie wspominając o tym, że powinni być mili – jak My 😀

My wiemy, że Twoje ciało potrzebuje czegoś więcej niż codzienna pielęgnacja. Dlatego Body Care Clinic mamy dla Was cały wachlarz innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym pomożemy Wam zredukować i uporać się z problemami jakimi się borykacie na co dzień. Nadmiar tkanki tłuszczowej, cellulit, rozstępy, wiotka skóra, niechciane owłosienie to dla nas nie problem! A dzięki temu, że wiedzę łączymy z najlepszym sprzętem to wiedzcie, że każdy znajdzie tu cos dla siebie! I my Wam w tym pomożemy.

Pamiętajcie, że poprawa urody nie musi oznaczać od razu inwazyjnych operacji, strzykawek, wypełniaczy, igieł. Jest tyle dostępnych nieinwazyjnych, nowoczesnych, bezpiecznych i komfortowych zabiegów, że nie ma opcji, żebyśmy nie potrafiły indywidualnie dobrać zabiegów właśnie dla Ciebie!

Dlatego zawsze „na dzień dobry” przy pierwszej wizycie jest potrzebna konsultacja. Po to żebyś od nas wyszła/ wyszedł w pełni zadowolona/y i usatysfakcjonowana/y  tym, co usłyszałaś/eś.

Także serdecznie zapraszamy na konsultacje. W końcu lato tuż tuż … 🙂
#annamachnik

Pamiętajcie, jeśli macie jakieś wątpliwości, pytania związanie z depilacją laserową to śmiało pytajcie! Piszcie, dzwońcie. Na wszystko z chęcią odpowiemy! 

Masz więcej pytań? Zadzwoń 32 700 21 53 lub odwiedź naszą stronę internetową www.bodycareclnic.pl

Przewiń do góry

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Body Care Clinic zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).

Akceptuję politykę prywatności