Nowe techniki makijażu permanentnego w Body Care Clinic

Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy, dlatego powinny mieć piękną oprawę. Odpowiedni kształt oraz kolor brwi wspaniale podkreśla rysy twarzy,  a także uwydatnia jej największe zalety. Natomiast źle wyregulowane, zbyt wąskie mogą całkowicie zepsuć całokształt.

Kształt brwi
Do każdej twarzy najbardziej pasuje naturalny kształt łuków brwiowych, taki jak dała nam natura. Często jednak popełniając błędy (zwłaszcza w młodości) regulujemy je sami, robiąc cienkie paski czy źle dobrany kształt. Sprawia to, że włoski stają się coraz słabsze, bledną, a często przestają rosnąć w niektórych miejscach, tworząc nieestetyczne luki. Jeżeli nie wyobrażasz sobie codziennego makijażu bez górnej kreski, zarysowanych brwi czy zaznaczonego konturu ust – idealnie, ponieważ od marca rozpoczęliśmy współpracę z Sandrą Ligziewicz Beauty Therapist z Wrocławia.

Sandra Ligęziewcz jest kosmetologiem z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Ukończyła kosmetologię na Wyższej Szkole Fizjoterapii z siedzibą we Wrocławiu. Od 2014 roku zajmuje się tylko makijażem permanentnym, a swoją wiedzę nieustannie poszerza na różnego rodzaju konferencjach i szkoleniach abym zarówno ona, jak i Pacjenci mięli pewność, że usługa, którą oferuje jest na najwyższym poziomie.
Sandra zajmuje się również usuwaniem makijaży oraz korygowaniem tych, które zostały źle wykonane lub z jakiegoś powodu przestały się podobać.

Wraz z rozpoczęciem współpracy z Sandrą w naszej ofercie pojawiły się nowe techniki makijażu permanentnego!

  • Metoda włoskowa– metoda polegająca na bardzo delikatnym i naturalnym zagęszczeniu brwi pojedynczymi włoskami, które są pigmentowane (dorysowane) na skórze. Najmniej trwała z metod, nie nadaje się do skór tłustych, porowatych i płytko unaczynionych.
  • Metoda łączona (hybrydowa) włos+cień – zewnętrzne krawędzie brwi oraz ich przody zaznaczone są delikatnymi włoskami. Środek brwi wycieniowany jest dodatkowo techniką pudrową, co daje ładny efekt trójwymiarowości. Nieodpowiednia dla skór tłustych, porowatych i płytko unaczynionych.
  • Metoda pudrowa/ombre – lekka pigmentacja, która dzięki zastosowaniu techniki miękkiego pudru na przodach i zewnętrznych krawędziach brwi oraz mocniejszej pigmentacji w centralnej części łuku brwiowego daje ładny efekt trójwymiarowości, bardziej trwały niż w przypadku metody włoskowej czy hybrydowej. Odpowiednia do każdego typu skóry.
  • Metoda cienia – polecana osobom, które życzą sobie mocnego efektu. Cała powierzchnia łuku brwiowego jest zapigmentowana jednolicie, bez rozmytych przejść.
  • Metody pigmentacji ust:
  • Ombre – metoda polegająca na rozmyciu i delikatnym rozproszeniu pigmentu w dwóch (lub więcej) kolorach w celu uzyskania efektu delikatnego optycznego uwypuklenia ust. Delikatna pigmentacja-efekt błyszczyka.
  • Klasyczna – efekt pomadki, dla osób lubiących mocno zaznaczone usta, które pragną trwale cieszyć się takim efektem.             

Ten wpis nie mógłby się obejść bez prezentacji prac Sandry
– a jest ich naprawdę sporo!

Wygojone brwi metodą pudrową (po jednej pigmentacji, przed dopełnieniem)
Brwi metodą łączoną (włos + cień)
Delikatna kreska zagęszczająca linię rzęs
Brwi metodą pudrową

Sandra Ligęziewicz Beauty Therapist będzie wykonywała makijaże w Body Care Clinic dwa razy w miesiącu. Najbliższe terminy:

19.07 (piątek) w godzinach 09:00 do 20:00
20.07 (sobota) w godzinach od 09:00 do 15:00

Zapraszamy do kontaktu – tel. 32 700 21 53 🙂

Przewiń do góry