O – shot, zabieg przywracający satysfakcję z życia seksualnego.

Pewność siebie, poczucie spełnienia i czerpanie satysfakcji  z własnej kobiecości, to dla nas – kobiet bardzo ważne elementy, na drodze do szczęśliwego życia. Doskonale wiemy bowiem, że dbałość o wyłącznie zewnętrzną urodę nie wystarczy, aby czuć się w pełni spełnioną i atrakcyjną.

Nie wszystkie jednak byłyśmy dotychczas gotowe na to, żeby przełamać krępację i zawalczyć o swoją intymność. Nie wiedziałyśmy, jak możemy wpłynąć na poprawę funkcji seksualnych, wreszcie o przyjemność, do której mamy przecież pełne prawo. Zabieg O- shot – to odpowiedź na wszelkie wątpliwości.

Drogie Panie, czas zrobić coś dla siebie!

Lekarz ginekolog Body Care Clinic – dr Marta Wiśniewska

Czym jest i na czym polega zabieg O-shot (orgasm shot)?

Najprościej mówiąc, O – shot to zabieg, którego zadaniem jest poprawienie funkcji seksualnych u kobiet. Jest to metoda rewitalizacji okolic intymnych przy użyciu wyłącznie osocza bogatopłytkowego (PRP). Stosuje się go na okolice łechtaczki, przedniej ściany pochwy oraz punktu G. Zabieg  sprzyja nie tylko osiągnięciu satysfakcji z życia seksualnego, ale również poprawia  jeg  jakość, zwiększa libido oraz zmniejsza dolegliwości bólowe w trakcie współżycia.

Osocze bogatopłytkowe to krwiopochodny materiał autologiczny, pozyskiwany z krwi własnej Pacjentki. Zawiera szereg czynników wzrostów przyspieszających tworzenie nowych naczyń krwionośnych, budowę nowych komórek oraz zakończeń nerwowych dzięki czemu wzrasta  intensywność doznań podczas stosunków oraz możliwość przeżywania silniejszych orgazmów.

Komu dedykowany jest zabieg Orgasm – shot?

Jak wspominaliśmy we wstępie zabieg O-shot, to głównie sposób na poprawę jakości życia seksualnego, a więc rekomendowany jest kobietom, które borykają się z problemami związanymi z odczuwaniem przyjemności podczas współżycia, ale również innymi nieprawidłowościami okolic intymnych.

Wskazaniami do przeprowadzenia zabiegu są zatem:

 • odczuwany podczas współżycia ból i brak komfortu,
 • występujące zaburzenia libido,
 • niska wrażliwość łechtaczki,
 • suchość pochwy związana z menopauzą,
 • atrofia warg sromowych,
 • suchość skóry okolic intymnych oraz ich wiotkość,
 • uszkodzenia pochwy powstałe w wyniku przebytych stanów zapalnych bądź przebytych zabiegów i nawracających infekcji
 • brak orgazmu lub brak pełnej satysfakcji z przezywanych orgazmów,
 • trudności w osiągnięciu pełnej satysfakcji seksualnej,
 • dla kobiet z ze zmianami poporodowymi, nieprawidłowościami anatomicznymi oraz w wieku menopauzalnym (gdzie występuje *atrofia skóry i błony śluzowej przez co okolica łechtaczki staje się mniej wrażliwa na bodźce)

Jak przebiega zabieg przywracający orgazm?

Zanim o samym przebiegu, warto wspomnieć o niezbędnym przygotowaniu Pacjentki, które polega na właściwym nawodnieniu organizmu w dniu zabiegu (tzn. spożyciu od 1,5 do 2l wody). W Body Care Clinic, jak wiecie  każde leczenie rozpoczyna się od wnikliwej konsultacji, w tym przypadku z lekarzem ginekologiem. Podczas tego spotkania  Pacjentka dowie się jakie efekty może uzyskać po zakończeniu terapii. Przebieg zabiegu, można podzielić na 3 krótkie etapy.

Etap 1:
Znieczulenie okolic zabiegowych dla większego komfortu podczas wykonywania zabiegu. Proces znieczulenia odbywa się przy użyciu preparatu z lignocainą 15% i tetracainą 6%.

Etap 2:
Kolejno następuje pobranie  krwi  Pacjentce i jej odwirowanie, w celu  pobrania osocza bogatopłytkowego.

Etap 3:
Osocze zostaje podane przy wykorzystaniu mezoterapii igłowej w okolice intymne Pacjentki, tj. łechtaczki, przedniej ściany pochwy oraz punktu G. Proces ten trwa zaledwie około minuty.

Powrót do aktywności seksualnej jest możliwy po 7 dniach od zabiegu. Przez pierwsze dwa tygodnie, nie zaleca się korzystania z basenu, sauny czy solarium. Należy za to spożywać duże ilości wody oraz unikać przyjmowania leków przeciwzapalnych przez okres miesiąca.

Przeciwwskazania do przeprowadzanie zabiegu O-shot

Zabiegu nie należy wykonywać gdy:

 • Pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią,
 • w trakcie trwania miesiączki,
 • w przypadku choroby nowotworowej,
 • w trakcie leczenia infekcji dróg rodnych,
 • w sytuacji występowania zaburzeń krzepliwości krwi,
 • gdy występuje opryszczka urogenitalna.

Podsumowując: dlaczego warto zdecydować się na zabieg Orgasm shot?

Przede wszystkim dlatego, że jest to zabieg  w pełni bezpieczny i dający bardzo szybkie efekty. Należy do przeszczepów autologicznych i nie powoduje powikłań ani reakcji alergicznych. Pozwala na przywrócenie pełnej sprawności seksualnej, poprawia orgazm i zwiększa wrażliwość łechtaczki. Już jeden zabieg potrafi odmienić życie Pacjentki!

W MARCU ZABIEG ZAKUPISZ Z 50% ZNIŻKĄ.

Chcesz umówić wizytę online w 30 sekund? Kliknij TUTAJ

Masz więcej pytań? Zadzwoń 32 302 32 58 lub odwiedź naszą stronę internetową www.bodycareclnic.pl

Przewiń do góry