Podaruj najbliższym coś wyjątkowego

Święta tuż tuż, a pomysłu na prezent pod choinkę wciąż brak? Kto choć raz nie borykał się z tym problem, niech podniesie rękę i pochwali się swoim zakupowym patentem.

Dawanie jest jedną z najprzyjemniejszych rzeczy pod słońcem, ale „trafić” z prezentem, który wywoła prawdziwą radość, to już nie lada wyzwanie.

Na szczęście jest coś, co uszczęśliwi każdą kobietę (i coraz częściej mężczyzn). Voucher podarunkowy na zabieg w Body Care Clinic, dzięki któremu Twoja mama, babcia, żona, siostra, przyjaciółka – poczuje się absolutnie wyjątkowa i wyróżniona. Czyż nie o to właśnie chodziło?

Dlaczego bon podarunkowy to dobry pomysł na prezent?

Co prawda, nie odpowiada się pytaniem na pytanie, ale tu aż się prosi, więc pozwolicie, że złamiemy tę zasadę i jednak zapytamy o to – ile raz Wy otrzymaliście zupełnie nietrafiony prezent? Mimo szczerych chęci niekiedy naprawdę trudno dopasować podarek do gustu, oczekiwań czy chociażby zainteresowań osoby, której chcemy sprawić przyjemność.

Wybierając prezent, powinniśmy zatem myśleć przede wszystkim o tym, aby to co chcemy ofiarować bliskiej osobie, było dedykowane rzeczywiście jej i jej potrzebom. Tradycyjne, materialne prezenty zakupione w sklepie powoli ustępują miejsca podarunkom w postaci usług i przeżyć. Voucher upominkowy, o którym dziś opowiadamy to prezent praktyczny, niezwykle atrakcyjny, a przede wszystkim szyty na miarę.

Możecie bowiem wybrać bon na konkretną usługę z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, jak również zakupić voucher o określonej wartości, który obdarowana osoba spożytkuje na dowolnie wybrany przez siebie zabieg. Bon podarunkowy gwarantuje więc pełne zadowolenie i satysfakcję.

Powody, dla których warto podarować voucher na święta.

  • Oryginalna alternatywa dla tradycyjnych prezentów;
  • Łatwy i szybki zakup, bez potrzeby wychodzenia z domu;
  • Elegancka forma bonu upominkowego w postaci imiennego zaproszenia;
  • Długa ważność realizacji vouchera i możliwość wykorzystania go w wybranym przez siebie momencie;
  • Możliwość zrealizowania prezentu według swoich potrzeb, na dowolny zabieg, po konsultacji ze specjalistami z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii.

Spraw radość bliskiej osobie razem z Body Care Clinic

Wybierając kartę podarunkową z oferty naszej Kliniki Medycyny Estetycznej, ofiarowujcie bliskiej Wam osobie chwilę relaksu i możliwość zadbania o własne piękno.

Voucher jest ważny jest przez okres aż 12 miesięcy od dnia zakupu i stanowi perfekcyjny prezent dla kobiety w każdym wieku. Oczywiście po prezent dla panów, także zapraszamy. W bogatym wachlarzu usług Body Care Clinic znajdzie się coś dobrego, dla każdego.

Dobrego, czyli poprawiającego nie tylko wygląd zewnętrzny i walory estetyczne, ale również przywracającego lepsze samopoczucie i pozwalającego obudzić uśpioną pewność siebie. Naszą kartę można zakupić na konkretny zabieg lub dowolną kwotę. Świątecznej magii dodaje fakt, iż do każdej kwotowej karty dajemy prezent od siebie, np. przy zakupie Karty Podarunkowej Premium o wartości 500zł otrzymujecie dodatkowe 100zł w prezencie. Pełna oferta bonów prezentowych dostępna jest tutaj: https://bodycareclinic.pl/sklep/


Zgodzicie się, że nie ma lepszego prezentu, aniżeli zdrowie, piękno i dobre samopoczucie. Z kartą podarunkową od Body Care Clinic, ofiarowujecie bliskiej  Wam osobie wszystko to, co najlepsze. Przekazujcie szansę zadbania o siebie, dzięki czemu radość z otrzymanego prezentu towarzyszyć jej będzie przez naprawdę długi czas.

Nie szukaj idealnego prezentu, podaruj idealne chwile.

Masz więcej pytań? Zadzwoń 32 302 32 58 lub odwiedź naszą stronę internetową www.bodycareclnic.pl

Scroll to Top
Przewiń do góry