Dr Monika Mazur ukończyła studia na Śląskiej Akademii Medycznej w 1996r. Początkowa praca w Klinice Neurologii skłoniła ją do poszukiwania dróg i metod powstrzymywania procesu starzenia się skóry. Dr Mazur jest absolwentką studiów podyplomowych w dziedzinie kosmetologii lekarskiej oraz aktywną uczestniczką wielu kursów doskonalących umiejętności w zakresie medycyny estetycznej, która stała się jej największą pasją.

Co dr Mazur mówi o swojej pracy: „Wpływając na wygląd człowieka, poprawiając mankamenty jego urody niejednokrotnie uzdrawiamy nie tylko jego ciało, ale również duszę. Pragnę wstrzymywać dla Państwa czas, abyście mogli się nim dłużej cieszyć.” Podczas konsultacji z dr Mazur nie ma tematów tabu. Zanim zacznie pracę z Twoim ciałem, będzie chciała poznać Ciebie – Twoje potrzeby, styl i tryb życia, otoczenie – wszystko po to, aby jak najlepiej zadbać o Ciebie i Twoja skórę.

To co wyróżnia ją spośród innych specjalistów to ciągłe poszukiwanie lepszych i bardziej naturalnych rozwiązań estetycznych. Wg Pani doktor dobrze wykonany zabieg estetyczny przynosi rezultaty estetyczne, nie dramatyczne.

Umów wizytę u specjalisty

 

Wykonywane zabiegi:

 

Toks. botul.

Stymulator kolagenu Ellanse i Radiesse

Plasma complex

Osocze bogatopłytkowe

Nadpotliwość

Mezoterapia igłowa

Lipoliza iniekcyjna

Kwas hialuronowy

Kolagen Linerase

Fibryna bogatopłytkowa

Dr Cyj Hair Filler

Bruksizm

ATR bio wypełniacz