Ukończyła studia magisterskie na kierunku Kosmetologia, Śląskiego Uniwersytetu  Medycznego w Katowicach. Specjalizuje się w przeprowadzaniu zabiegów na twarz i ciało z wykorzystaniem aparatury medycznej oraz tych bez użycia sprzętów. Swoje kwalifikacje potwierdzają posiadane certyfikaty. Interesuje się zabiegami z zakresu modelowania sylwetki, złożonymi terapiami redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz poprawy jędrności skóry. Podczas prowadzenia swoich pacjentów przykłada szczególną uwagę do prowadzonego trybu życia, nawyków żywieniowych oraz aktywności sportowej. Zachęca do wprowadzania zmian w stylu życia swoich pacjentów, aby wspomagać terapie profesjonalną. Podejście holistyczne to główny cel jej pracy również w dbaniu o skórę twarzy, szyi i dekoltu. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i z pełnym zaangażowanie układa profesjonalną pielęgnację domową dobraną do potrzeb skóry pacjenta.

Henryk Sienkiewicz kiedyś napisał „Głowa od tego, żeby o skórze myślała”, dlatego zgodnie z cytatem przykłada szczególną uwagę do profilaktyki i zapobiegania starzenia się skóry. Pasją zawodową są również peelingi chemiczne, z których ciągle pogłębia swoją wiedzę oraz zabiegi z zakresu laseroterapii.

Jest osobą uśmiechniętą, pozytywnie nastawioną do świata i ludzi. Prywatnie lubi adrenalinę, sporty zimowe, jazdę motocyklem oraz jazdę konną.

 

Wykonywane zabiegi:

 

Zamykanie naczyń VeinWave

Zamykanie naczyń laserem Nd:Yag

Usuwanie rumienia IPL Lumecca

Radiofrekwencja mikroigłowa

PRX t-33

Peelingi chemiczne

Oksybrazja

Mikrodermabrazja korundowa

Mezoterapia mikroigłowa Mesotherm i Dermapen

Mezoterapia bezigłowa Mesotherm

Kriolipoliza CoolTech

Karboksyterapia

Icoone na twarz

Icoone

Fala radiowa

Endermologia LPG

Endermolift LPG

Depilacja laserowa

Ablacyjna radiofrekwencja mikroigłowa Morpheus