Lipoliza iniekcyjna

CZAS ZABIEGU: 30-60 MIN

WYKONUJE:

LICZBA ZABIEGÓW: 3-5

ZNIECZULENIE: NIE

WALCZYSZ ZE ZBĘDNYMI CENTYMETRAMI NA BOCZKACH, UDACH, BRZUCHU?


Nad kolanami, wokół biustonosza lub w okolicach brody zbiera się niepotrzebny tłuszczyk, a ty mimo ćwiczeń i diety nie potrafisz schudnąć w tych miejscach?

Odpowiedzią na te problemy będzie zabieg lipolizy iniekcyjnej/mezoterapii lipolitycznej prowadzący do redukcji tkanki tłuszczowej. Dzięki niemu zapomnisz o nadprogramowych, trudnych do zgubienia centymetrach, ujędrnisz skórę i/lub pozbędziesz się „drugiego podbródka”.
Istotą zabiegu lipolizy iniekcyjnej jest wykonywanie go w serii. W zależności od efektów jakie chcesz uzyskać, kondycji twojej skóry i innych indywidualnych predyspozycji lekarz zaleci odpowiednią liczbę zabiegów, najczęściej 3 do 5, w odstępach ok. 14 do 21 dni. Ponadto równolegle z wykonywaniem zabiegu lipolizy lekarz zaleci ci serię ok. 10 zabiegów masujących (Icoone lub Endermologia).

JAK WYGLĄDA ZABIEG?


Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją z lekarzem medycyny estetycznej. Podczas takiego spotkania lekarz kwalifikuje cię do zabiegu i wspólnie z Tobą określa efekty terapii.

Następnie lekarz znieczula obszar zabiegowy dedykowaną do tego maścią, a po upływie około 30 minut precyzyjnie wstrzykuje odpowiednią ilość preparatu w określone miejsca zabiegowe. 

Po zabiegu na skórze widoczne jest zaczerwienie i narastający obrzęk. Przez kolejne kilka dni na obszarze zabiegowym z dużym prawdopodobieństwem pojawią się siniaki i coraz większa opuchlizna, ponieważ podając w głąb skóry preparat wywołujemy kontrolowany stan zapalny, dzięki któremu w efekcie redukujemy tkankę tłuszczową. Obrzęk może utrzymywać się przez ok. 7 do 10 dni po zabiegu. W zależności od tego jak jest duży ok. 2 dnia po zabiegu zalecamy rozpoczęcie zabiegów wspomagające – Icoone lub Endermologia. Masaż miejsc zabiegowych nie będzie przyjemny. Jednak efekty, które dzięki niemu zobaczysz będą spektakularne!

Zabiegi lipolizy iniekcyjnej wyłączają cię jedynie z części codziennych aktywności. Po zabiegu pojawia się zaczerwienienie i obrzęk, miejsca iniekcji stają się wyjątkowo nadwrażliwe na dotyk, może wystąpić również swędzenie – to znak, że substancja aktywna działa! Ból może być podobny do tego po silnym uderzeniu. Nieprzyjemne uczucia mijają po kilku dniach, aby móc spokojnie kontynuować wspomagające zabiegi masażu.

Po zabiegu zalecamy pić przynajmniej 1,5 do 2 litrów wody dziennie! Odpowiednio nawodniony organizm znacznie lepiej i szybciej metabolizuje tłuszcz.

LIPOZA INIEKCYJNA – EFEKTY


Usunięcie drugiego podbródka
Redukcja tkanki tłuszczowej
Redukcja cellulitu
Zniwelowanie rozstępów
Modelowanie sylwetki
Odmłodzenie i napięcie skóry

PRZECIWWSKAZANIA


Przeziębienie
Antybiotykoterapia
Aktywne choroby wirusowe, bakteryjne i grzybiczne (np. opryszczka)
Ciąża, laktacja
Choroby nowotworowe
Alergia na któryś ze składników preparatu
Niewyrównana cukrzyca
Skóra źle tolerująca iniekcje (skóra bardzo płytko unaczyniona lub z podatnością do powstawania bliznowców)
Stany zapalne skóry
Terapie lekami obniżającymi krzepliwość krwi
Wybrane choroby autoimmunologiczne

KOSZT ZABIEGU


Podbródek599 zł
Brzuch, uda – 1 zabieg (do 5 ampułek preparatu)1499 zł
Ramiona – 1 zabieg (do 3 ampułek preparatu)899 zł
Pakiet 3 zabiegów-15% (zobacz dostępne pakiety)

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Nasi eksperci  zbadają Twoją skórę i przeprowadzą dokładny wywiad. Po poznaniu Twoich oczekiwań, dobiorą indywidualne leczenie, które zapewni najlepsze możliwe efekty. 

ZADZWOŃ 32 302 32 58

Scroll to Top
Przewiń do góry