Mezoterapia bezigłowa Mesotherm

CZAS ZABIEGU: 45-75 MIN

WYKONUJE:

LICZBA ZABIEGÓW: 3-5

MEZOTERAPIA IGŁOWA NIE JEST DLA CIEBIE?


Jeśli obawiasz się igieł, a zależy Ci na poprawie kondycji skóry, mamy dla Ciebie doskonałą alternatywę! Mezoterapia bezigłowa Mesotherm pozwoli bezboleśnie i bezpiecznie odżywić, nawilżyć i odmłodzić twoją skórę. 

Dzięki zjawiskom wykorzystywanym podczas zabiegu, substancje aktywne znajdujące się w koktajlach, które kosmetolog aplikuje na Twoją skórę, mogą przedostać się przez barierę naskórka i wniknąć odpowiednio głęboko.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?


Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją z kosmetologiem. Podczas takiego spotkania specjalista kwalifikuje cię do zabiegu i wspólnie z tobą określa efekty terapii.

Mezoterapia bezigłowa w głównej mierze opiera się na właściwej pracy głowicy, która emituje fale i „wtłacza” dobroczynne składniki wewnątrz skóry. Emitowane przez urządzenie impulsy elektromagnetyczne wywołują elektroporację, czyli otwarcie nowych miejsc (kanalików), przez które składniki aktywne zawarte w koktajlach mogą zostać wprowadzone do komórki

Aby zabieg przyniósł najlepsze rezultaty, warto wcześniej odpowiednio przygotować skórę –peeling chemiczny lub zabieg mikrodermabrazji korundowej pomoże złuszczyć martwy naskórek, dzięki czemu substancje aktywne będą się lepiej wchłaniały.

Zabiegi mezoterapii bezigłowej Mesotherm nie wyłączają cię z codziennych aktywności. Wręcz przeciwnie, zaraz po skóra jest nawilżona i rozświetlona!

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA MESOTHERM – EFEKTY


Kosmetolodzy Body Care Clinic wiedzą, że efekty zabiegów wykorzystujących technikę mezoterapii bezigłowej, w dużej mierze zależą od jakości koktajli aplikowanych na skórę w czasie zabiegu. To zawarte w nich składniki aktywne przedostaną się do głębokich warstw skóry, żeby móc rozpocząć procesy naprawcze, na których nam zależy. Dlatego właśnie pracujemy na najlepszych preparatach dostępnych na rynku. Ich składy dopasowywane są do indywidualnych potrzeb twojej skóry, tak aby efekty były maksymalnie zadowalające.

PRZECIWWSKAZANIA


Przeziębienie
Epilepsja
Antybiotykoterapia
Implanty elektroniczne/metalowe
Rozrusznik serca
Aktywne choroby wirusowe, bakteryjne i grzybiczne (np. opryszczka)
Choroby nowotworowe
Choroby pęcherzowe skóry

KOSZT ZABIEGU


Twarz165 zł
Twarz + szyja198 zł
Twarz + szyja + dekolt220 zł
Ciało: 1 obszar (powiechrznia kartki A4), w tym biust198 zł
Zabieg dodatkowy143 zł

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Nasi eksperci  zbadają Twoją skórę i przeprowadzą dokładny wywiad. Po poznaniu Twoich oczekiwań, dobiorą indywidualne leczenie, które zapewni najlepsze możliwe efekty. 

ZADZWOŃ 32 302 32 58

Scroll to Top
Przewiń do góry