Mezoterapia mikroigłowa Mesotherm i Dermapen

CZAS ZABIEGU: 45-90 MIN

WYKONUJE:

LICZBA ZABIEGÓW: 3-5

ZABIEG MEZOTERAPII MIKROIGŁOWEJ MOŻE BYĆ WYKONYWANY PRZY UŻYCIU 2 TECHNOLOGII: MESOTHERM I DERMAPEN


Zabieg ma na celu kontrolowane uszkodzenie naskórka, w wyniku czego pobudzane są procesy produkcji kolagenu i elastyny, odpowiedzialne za elastyczność i młody wygląd skóry. Specjalistyczna głowica wyposażona w kilkadziesiąt mikroigiełek o odpowiedniej długości, intensywnie nakłuwa naskórek twojej twarzy, szyi, dekoltu albo innego miejsca na ciele – im bardziej uszkodzimy skórę (w kontrolowany sposób), tym bardziej zauważalne będą efekty procesów naprawczych. Olbrzymią zaletą tego zabiegu jest to, że skóra jest intensywnie pobudzona do produkcji nowego kolagenu.

Istotą zabiegu mezoterapii mikroigłowej jest wykonywanie go w serii. W zależności od efektów jakie chcesz uzyskać, kondycji twojej skóry i innych indywidualnych predyspozycji kosmetolog zaleci odpowiednią liczbę zabiegów, najczęściej 3 do 5, w odstępach ok. 14-30 dni.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?


Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją z kosmetologiem. Podczas takiego spotkania specjalista kwalifikuje cię do zabiegu i wspólnie z tobą określa efekty terapii.

Zabieg właściwy wykonywany jest w miejscowym znieczuleniu (maść znieczulająca) i trwa ok. 15-20 minut (same nakłucia). Polega na intensywnym, bardzo gęstym i odpowiednio głębokim nakłuwaniu wybranych okolic twarzy lub innych części ciała, które chcemy poddać regeneracji. Podczas jednego zabiegu, na twarzy powstają dziesiątki tysięcy malutkich nakłuć. 

Przed zabiegiem mezoterapii warto również zadbać o przygotowanie skóry, aby podawany koktajl mógł wniknąć równomiernie. W tym celu polecamy wcześniej wykonać mikrodermabrazję korundową lub odpowiednio dopasowany peeling. Należy jednak pamiętać, że przed przystąpieniem do mezoterapii mikroigłowej skóra musi być całkowicie wygojona.

Zabiegi mezoterapii mikroigłowej nie wyłączają cię ze wszystkich codziennych aktywności. Okres rekonwalescencji po zabiegu trwa od 3 do 7 dni. Po zabiegu twoja skóra jest silnie zaczerwieniona i uszkodzona, a co za tym idzie narażona na wszelkiego rodzaju zakażenia. W szczególności zadbaj o jej higienę – jeśli zabieg wykonywany był na szyi, używaj świeżo wypranych apaszek, na udach – zakładaj nowe rajstopy. 

W dniu zabiegu i do 14 dni po unikaj narażania skóry na intensywne czynniki zewnętrzne – mróz czy duże nasłonecznienie. W dniu zabiegu i po nim należy również zaprzestać treningów na siłowni, wizyt w saunie czy na basenie.

EFEKTY


Poprawa napięcia skóry
Redukcja rozszerzonych porów
Redukcja płytkich zmarszczek
Redukcja blizn i rozstępów
Redukcja przebarwień
Ujędrnienie skóry
Poprawa owalu twarzy

PRZECIWWSKAZANIA


Przeziębienie
Hemofilia
Antybiotykoterapia
Niewyrównana cukrzyca
Tendencje do powstawania bliznowców
Aktywne choroby wirusowe, bakteryjne i grzybiczne (np. opryszczka)
Choroby nowotworowe
Wybrane choroby autoimmunologiczne

KOSZT ZABIEGU


Mesotherm Twarz450 zł
Mesotherm Twarz + szyja500 zł
Mesotherm Twarz + szyja + dekolt550 zł
Mesotherm Ciało: 1 obszar (powiechrznia kartki A4)500 zł
Mesotherm Biust500 zł
Mesotherm Obszar do 5 cm (np. oko)250 zł
Dermapen Twarz400 zł
Dermapen Twarz + szyja450 zł
Dermapen Twarz + szyja + dekolt550 zł
Dermapen Ciało: 1 obszar (powiechrznia kartki A4)450 zł
Dermapen Biust450 zł
Dermapen Obszar do 5 cm (np. oko)250 zł

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Zarezerwuj termin wizyty i wybrany zabieg w dogodny dla Ciebie sposób

ZADZWOŃ 32 700 21 53

Przewiń do góry

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Body Care Clinic zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).

Akceptuję politykę prywatności