O – Shot

CZAS ZABIEGU: 40-50 MIN

WYKONUJE:

LICZBA ZABIEGÓW: 1

UJĘDRNIENIE I NAWILŻENIE POPRAWIAJĄCE JAKOŚĆ ŻYCIA SEKSUALNEGO


O-shot to zabieg poprawiający komfort życia intymnego i intensyfikujący doznania – przez co nie tylko umożliwia osiągniecie satysfakcji z życia seksualnego, ale również wpływa na jego jakość.

Zabieg polega na zastosowaniu osocza bogatopłytkowego (PRP) na okolice łechtaczki, przedniej ściany pochwy i punktu G. Osocze bogatopłytkowe to autologiczny preparat pozyskiwany z krwi pacjentki.  Zawiera szereg czynników wzrostów przyspieszających tworzenie nowych naczyń krwionośnych, budowę nowych komórek oraz zakończeń nerwowych dzięki czemu wzrasta intensywność doznań podczas stosunków oraz możliwość przeżywania silniejszych orgazmów.

Zabieg przeznaczony jest dla kobiet które chciałyby czerpać większą satysfakcję z życia intymnego oraz mają trudność z osiągnięciem pełnej satysfakcji seksualnej, jak również dla kobiet z ze zmianami poporodowymi, nieprawidłowościami anatomicznymi oraz w wieku menopauzalnym, gdzie występuje atrofia skóry i błony śluzowej przez co okolica łechtaczki staje się mniej wrażliwa na bodźce.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?


Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją z lekarzem ginekologiem. Podczas takiego spotkania specjalista kwalifikuje Cię do zabiegu i wspólnie z Tobą określa efekty terapii.

W dniu zabiegu rekomendujemy picie dużej ilości wody, co ułatwi pobranie krwi do pozyskania preparatu. W pierwszej kolejności okolica zabiegowa zostaje znieczulona preparatem z lignocainą 15% i tetracainą 6%, następnie pobierane jest 8 ml krwi, z której po uprzednim odwirowaniu pobierane jest osocze bogatopłytkowe. W kolejnym etapie następuje ostrzyknięcie łechtaczki, przedniej ściany pochwy oraz punktu G. 

Zabieg nie wyklucza Cię z normalnego funkcjonowania. Powrót do aktywności seksualnej jest możliwy po 7 dniach od wykonania zabiegu. Przez dwa tygodnie unikać intensywnego wysiłku fizycznego, basenu, sauny i solarium. Ponadto zalecamy picie dużej ilości wody oraz unikanie leków przeciwzapalnych przez około 4 tygodnie.

EFEKTY


Efekt zaczyna być odczuwalny od razu po wykonaniu zabiegu. Zabieg osocza bogatopłytkowego powoduje uwrażliwienie obszaru zabiegowego poprzez wytworzenie nowych komórek, zwiększa satysfakcję z życia seksualnego i ułatwia osiągnięcie orgazmu przez co zwiększa libido.

PRZECIWWSKAZANIA


Przeziębienie
Antybiotykoterapia
Aktywne choroby wirusowe, bakteryjne i grzybiczne (np. opryszczka)
Choroby nowotworowe
Alergia na preparat
Zaburzenia krzepnięcia
Choroby autoimmunologiczne
Ostra infekcja narządu rodnego
Ciążą i laktacja
Schorzenia wątroby
Miesiączka

KOSZT ZABIEGU


O! Shot uwrażliwienie łechtaczki (osoczem bogatopłytkowym)1700 zł

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Zarezerwuj termin wizyty i wybrany zabieg w dogodny dla Ciebie sposób

ZADZWOŃ 32 700 21 53

Przewiń do góry

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Body Care Clinic zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).

Akceptuję politykę prywatności